„Šokių ant ledo“ dalyvį Aidą Reklį į Lietuvą mokinės atsekė net iš Čikagos

Katerina Voropaj ir Aidas Reklys / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Katerina Voropaj ir Aidas Reklys / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-03-12 15:32
AA

Sekmadienio vakarą LNK projekto „Šokiai ant ledo“ dalyviai savo pasirodymuose skleidė įvairiausius jausmus. Katerina ir Aidas pasirinko temą „Ne savame kailyje“: Katerina ant „Akropolio“ ledo tapo ūsuotu vyru, o Aidas – itin žavia moterimi ryškiomis lūpomis ir raudona suknele.

A.Reklys prisipažino, jog į moters „kailį“ įsikūnijo ne pirmą kartą. „Su vienu bičiuliu atlikdavome triukus ant ledo, rengdavome nedidelius pasirodymus ir vieną kartą nusprendėme persirengti palaikymo komandos šokėjomis“ , – linksmai prisiminė vaikinas. Tiesa, Aido sugebėjimus ir triukus ant ledo išvydo ir  žiūrovai – Aidas po savo ir Katerinos pasirodymo nesikuklino parodyti, ką sugeba ant ledo. Savo triukus vaikinas pabaigė salto judesiu, sulaukusiu itin gausių ovacijų.

Trečiojoje „Šokių ant ledo“ laidoje – dalyvių pasirodymai jausmų tema (82 nuotr.)
+76

Pagyrų nestokojantis vaikinas į projektą atvyko iš Čikagos ir prisipažino, jog net jo mokinės atsekė paskui mokytoją: „Turiu dvi japoniukes, kurias treniruodavau Čikagoje, o dabar kasdien treniruojamės Lietuvoje. Jos manimi labai pasitiki, negalėjau jų palikti be trenerio“.

Merginos nedvejodamos sutiko vykti į Lietuvą dėl Aido. „Joms čia labai patinka, grožisi Lietuva, o ypač giria mūsų šalies maistą. Laikinai gyventi Lietuvoje merginos sutiko iškart, tik vienai iš jų labai trūksta jos šuniuko, kuris liko Čikagoje“, – juokėsi Aidas. Vaikinas taip pat pridūrė, jog džiaugiasi galėdamas daryti, tai ką mėgsta labiausiai – čiuožti: „Treniruojamės su Katerina, tada su mokinėmis. Kai randu laiko, lankausi įvairiuose seminaruose. Visuomet esu užsiėmęs mėgstamiausia veikla“.

Svajonių jaunikiu tituluojamas vaikinas vis dar neatsigina merginų dėmesio. „Miela, jog užkalbina, parašo, dėmesys juk patinka visiems, tačiau aš čia esu laikinai, todėl nenoriu kurti trumpalaikių santykių“, – kalbėjo A.Reklys, paminėdamas, jog šiuo momentu negalvoja apie ateitį Lietuvoje. Aidas savo gyvenimą sieja su Čikaga, tačiau tvirtai teigia: „Lietuvos moterys yra daug gražesnės už amerikietes“.

Katerina Voropaj ir Aidas Reklys / Lukas Balandis / BNS nuotr.