„Šokių ant ledo“ lyderė – Gintarės Gurevičiūtės pora, iš kovos pasitraukė Andrius Butkus

Aidas Reklys, Andrius Butkus ir Inga Jankauskaitė / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Aidas Reklys, Andrius Butkus ir Inga Jankauskaitė / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-04-13 19:27
AA

Vos du vakarai liko iki lemtingojo „Šokių ant ledo“ finalo, kai bus karūnuota geriausiai čiuožianti LNK projekto pora. Aštuonios laidos, septyniasdešimt šokių, šimtas dvidešimt kostiumų, pusė tūkstančio aksesuarų. Tonos ledo, dešimtys tūkstančių skambučių ir milijonas žiūrovų. Kai finalas čia pat, kova darosi nuožmesnė.

Todėl šį sekmadienio vakarą projekto komisijoje šalia Vytenio Pauliukaičio ir Nerijaus Juškos dirbo garsiausia Lietuvos dailiojo čiuožimo trenerė ir teisėja, Lietuvos dailiojo čiuožimo federacijos prezidentė Lilija Vanagienė bei Rusijos ledo šou „Ledynmetis“ choreografė, scenaristė Jelena Maslenikova.

Nei L.Vanagienė, nei J.Maslenikova neparašė nė vieno maksimalaus šešių balų įvertinimo.

Daugiausia, kiek skyrė dailiojo čiuožimo pasaulyje vertinamos moterys, buvo 5,5 balo. Tokiu balu L.Vanagienė įvertino Astą Žukaitę ir Saulių Ambrulevičių, Gintarę Gurevičiūtę ir Aleksejų Rogonovą bei Vytautą Mackonį ir Gintarę Vostrecovaitę.

Gintarė Gurevičiūtė ir Aleksejus Rogonovas / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

Rusijos atstovė buvo dar griežtesnė, pusšešto balo ji skyrė tik Vytautui su Gintare ir Gintarei su Aleksejumi. Suskaičiavus komisijos balsus, pirmąją vietą ir dalinosi šios dvi poros.

Susumavus žiūrovų balsus ir komisijos balus, dėl išlikimo projekte turėjo kovoti Katerina Voropaj su Aidu Rekliu bei Vaida Genytė su Tomu Katukevičiumi.

Gintarė Gurevičiūtė ir Aleksejus Rogonovas / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

Tačiau iš projekto savo noru pasitraukė laidos vedėjas Andrius Butkus, šį sekmadienį ant ledo pasirodęs su... Aidu Rekliu, mat jo partnerė Alisa Miškovska buvo išvykusi į grožio konkursą Kinijoje.

Andriaus ir Aido šokį – boksą – komisija įvertino itin mažu balu, bet į turnyrinės lentelės viršų porą iškėlė žiūrovai.

„Štai čia tikras vyriškas poelgis“, – susižavėjimo A.Butkumi neslėpė „Šokių ant ledo“ vedėja Inga Jankauskaitė.

„Šokiuose ant ledo“ – dalyvių kova dėl išlikimo (82 nuotr.)
+76