„Šokių ant ledo“ skandalas: Astos Žukaitės bičiuliai dėl intrigų kaltina Gintarę Gurevičiūtę, ši įsitikinusi – varžovai taip siekia naudos

Asta Žukaitė ir Gintarė Gurevičiūtė / Luko Balandžio/BFL/Mindaugo Vaičiulio/Žmonės.lt fotomontažas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Likus vos akimirkai iki sekmadienį vyksiančio LNK šou „Šokiai ant ledo“ finalo viena iš lyderių laikoma Astos Žukaitės-Nalivaikienės ir Sauliaus Ambrulevičiaus pora susidūrė su nemalonumais. Pasigirdo kalbų, kad Asta nuslėpė anksčiau mokiusis čiuožti ant ledo, todėl jos dalyvavimas šou finale pridengtas apgaulės skraiste. Ginti Astą suskubę bičiuliai netruko įtarti, kad tokias kalbas pakurstė šou dalyvaujantys konkurentai, intrigas paaštrino Gintarės Gurevičiūtės ir jos artimųjų pasisakymai.

Sekmadienį šou „Šokiai ant ledo“ finale susikaus keturios poros: sporto žinių vedėja Asta Žukaitė ir daugkartinis Lietuvos čempionas Saulius Ambrulevičius, dainininkė Vaida Genytė ir daugkartinis Lietuvos čempionas Tomas Katukevičius, Gintarė Gurevičiūtė ir maskvietis čiuožėjas Aleksejus Rogonovas, šokėjas Vytautas Mackonis ir penkiskart Lietuvos čiuožimo čempionė Gintarė Vostrecovaitė.

Kalbos, kad A.Žukaitė-Nalivaikienė anksčiau neva šešerius metus lankė dailųjį čiuožimą, aidėti ėmė ketvirtadienį. Kritikai netruko žurnalistei klijuoti apgavikės etiketės, ginti partnerės pirmasis suskubo Saulius Ambrulevičius.

Asta Žukaitė ir Saulius Ambrulevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

„Mieli mūsų poros gerbėjai, pastaruoju metu pradėjo sklandyti negerų žmonių paskleistas gandas apie mano partnerę Astą Žukaitę-Nalivaikienę. Pagal juos, Asta čiuožė jau šešerius metus prieš projektą. Visa tai – grynų gryniausias melas. Ką Asta sugebėjo pasiekti ant ledo, tai padarė vos per pusę metų, vykstant šiam projektui. Man labai labai pikta skaityti tokį purvą, neteisingą šmeižtą ir nesugebėjimą vertinti kitų žmonių pasiekimų. Mes labai sunkiai dirbom, daugybę sunkių darbo valandų ant ledo praleidom dėl kuo geresnio rezultato ir vienintelio tikslo – parodyti kažką tikro, gražaus ir nesuvaidinto. Esame labai dėkingi tiems, kurie sugeba tai įvertinti, tačiau išgirdus tokias melo ir šmeižto teorijas net purtyti iš pykčio pradeda. Gėda už tokias „dosnias“ personas...“ – socialiniame tinkle viešai parašė čiuožimo čempionas.

Po S.Ambrulevičiaus pareiškimu netruko užvirti diskusija, į ją įsivėlė ir viena iš „Šokių ant ledo“ favoričių Gintarė Gurevičiūtė: komentaru paragino Saulių neneigti, kad Asta praeityje mokėsi dailiojo čiuožimo ir atsipalaiduoti.

Tuo tarpu pats Saulius nusprendė atversti kortas: „Gintare, kas bangas kelia, tai tie asmenys, kurie sugalvojo mus šmeižti nepelnytai. Tuo labiau, kad tas bangas kelia asmenys iš tavo aplinkos, Gintare, tau artimi žmonės. Niekas neneigia, kad ji vaikystėje bandė čiuožti, bet kaltinti melu yra ne kas kita, kaip tik žema. Pirma pasidomėkit ir apsišvieskit, mielieji, plačiau, tada kelkite sąmokslo teorijas.“ Vėliau dailiojo čiuožimo čempionas priminė G.Gurevičiūtei, kad gandais apie A.Žukaitės-Nalivaikienės patirtį čiuožime socialiniame tinkle mielai pasidalino ir jos vaikinas, Simonas Kučas.

Karčios kritikos G.Gurevičiūtei nepagailėjo į diskusiją aktyviai įsitraukęs ir A.Žukaitės ginti suskubęs jos vyras, sporto žurnalistas Saulius Nalivaika, taip pat šou dalyvaujančios poros draugai. Pati A.Žukaitė-Nalivaikenė diskusijoje nepratarė nė žodžio, o G.Gurevičiūtei beliko gintis savarankiškai.

Asta Žukaitė ir Saulius Ambrulevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Asta Žukaitė-Nalivaikienė: „Jei kažkas taip kalba sąmoningai, man labai skaudu“

Žmonės.lt susisiekus su pačia A.Žukaite-Nalivaikiene, ji patikino nenorinti veltis į jokias intrigas. „Liko viso labo trys dienos ir nuostabus pusmetis pasibaigs. Tiesiog mėgaujuosi akimirkomis“, – sakė ji.

Žurnalistė paaiškino, kad kalbos apie neva šešerių metų patirtį čiuožiant ant ledo yra lemtos nesusipratimo. „Dailųjį čiuožimą lankiau penktoje ir šeštoje klasėse. Galbūt kažkur įvyko nesusipratimas, tačiau tikrai čiuožiau tik dvejus metus ir yra daug žmonių, galinčių tai patvirtinti. Visi dalyviai žinojo, kad esu čiuožusi – to nuo nieko neslėpiau. Tačiau į šou atėjau kaip lygiavertė kitiems dalyviams – juk ant ledo stojausi po 16 metų pertraukos. Kaip ir visi, žengiau tokius pat pirmuosius žingsnius“, – patikino.

A.Žukaitę-Nalivaikienę liūdina kalbos, kad ji – apgavikė:  „Skaudu, kad yra tokių žmonių, kurie nori nubraukti visas mano pusmečio pastangas. Mes labai sunkiai dirbome, ir jei kažkas taip kalba sąmoningai, man labai skaudu.“

Paklausta, ar pritaria šalininkų nuomonei, kad piktus gandus paskleidė būtent G.Gurevičiūtė, žurnalistė tikino dvejojanti ir griežtai nenorinti veltis į galimus tolimesnius pykčius. „Gerbiu Gintarę už tai, ką ji nuveikė ant ledo. Tačiau kad ji siekia pergalės bet kokia kaina... Nenoriu nieko apšmeižti – jei kažkas mane šmeižia, aš tuo pačiu neatsakysiu, nes niekad to nedarau. Šis šou buvo labai kilnus, todėl nenoriu likus vos kelioms dienoms lįsti į tą kovos lauką, kuris tarsi ir vyksta. Nesikišu“, – sakė A.Žukaitė-Nalivaikienė.

Asta Žukaitė ir Saulius Ambrulevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Saulius Ambrulevičius: „Aš gyniau savo partnerę“

Situaciją iš esmės paaiškinti Žmonės.lt sutiko S.Ambrulevičius: „Neskubame nieko teisti. Viskas prasidėjo pasigirdus kalboms, neva Asta apsimelavo. Išgirdęs jas tikrai supykau. Kivirčas kilo tada, kai Gintarės vaikinas pasakė savo nuomonę, kad Asta yra melagė, o Gintarė dar ir pakomentavo. Aš gyniau savo partnerę. Nenorime jokio karo, tačiau kai pradedama pilti purvą ant žmogaus, kuris to nenusipelnė, savaime suveikia gynybinis instinktas.“

S.Ambrulevičius neskuba konstatuoti, kad piktų kalbų iniciatorė – G.Gurevičiūtė. „Įtarti galima daugelį. Savo nuomonę noriu pasilaikyti, kad vėl iš degtuko nebūtų priskaldyta malkų krūva. Kiekvienas žmogus skirtingai žvelgia į šią situaciją, kaip kas nori, taip tas supranta. Tiesiog negalima pilti purvo ant to nenusipelniusių“, – sakė jis.

Kaip ir Asta, Saulius nenori galvoti apie jokias intrigas, ir visas jėgas kaupia artėjančiam finaliniam pasirodymui: „Jokios įtampos nejaučiame. Turėjome tikslą patekti į finalą – nekėlėme kartelės laimėti, nors slapčia gal ir pasvajodavome. Labai stengiamės parodyti tai, ką mokame geriausiai, ką tikrai sugebame. Kartais po laidos išeidavome besidžiaugdami pergale, kartais – laimingi, kad vos išlikome. Su Asta mus sieja gražus bendravimas, dabar mėgaujamės paskutinėmis dalyvavimo šou dienomis. Norime pasirodyti kaip galima geriausiai. Taip darys visi.“

Asta Žukaitė ir Saulius Ambrulevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Gintarė Gurevičiūtė: „Manau, esame stiprūs varžovai“

Tuo tarpu G.Gurevičiūtė su Žmonės.lt dalinosi svarstymais, ar tik A.Žukaitė-Nalivaikienė ir S.Ambrulevičius nesukurpė plano prieš artėjantį finalą pigiai pasireklamuoti.

„Tai, kad tokias kalbas pakursčiau aš ir žmonės iš mano aplinkos, sako trys asmenys: Astos vyras Saulius Nalivaika, jos partneris Saulius Ambrulevičius ir jo draugas. Man labai labai nemalonu, kad prieš finalą ši pora sugalvojo reklamuotis tokiu būdu. Tai – žemas dalykas. Manau, kad viskas čia akivaizdu: juk kalbant apie tai, kad Asta anksčiau lankė dailųjį čiuožimą, niekas nesiremia anonimais, o tik pačios Astos žodžiais: tuo, ką ji kalbėjo prieš dvejus metus, ką kalbėjo šou pradžioje ir dabar. Nenoriu komentuoti, reklamuoti šios poros – jei tokioje situacijoje jie sugalvojo išspausti naudos ir tai daryti tokiu nešvariu būdu, tada esu labai labai pasibjaurėjusi jais“, – žodžių į vatą nevyniojo konkurso favoritė.

G.Gurevičiūtė įsitikinusi: ji ir Aleksejus Rogonovas – stiprūs varžovai kiekvienai „Šokių ant ledo“ finale dalyvaujančiai porai. Gal A.Žukaitė-Nalivaikienė tuo nutarė pasinaudoti? „Pastarąsias tris laidas užėmėme pirmąją vietą. Manau, esame stiprūs varžovai. Ko gero, sulaukiu daugiausia dėmesio. Žmonės tiesiog susipainiojo savo mele ir dabar turi tiek įžūlumo, kad bando iš to išspausti naudos“, – tikina ji.

G.Gurevičiūtė svarsto, kad kiekviena finalininkų pora turi savų privalumų, stipriųjų vietų. „Astos stiprioji pusė ta, kad ji yra čiuožusi. Man tik keista, kam tai neigti“, – svarsto ji.

Gražuolė pabrėžia, kad nei ji, nei jos partneris, dalyvaudami šou, nesidomi niekuo kitu kaip tik savo pasirodymais ir siekiamais rezultatais: „Dalyvaudami šou mes visąlaik stengėmės atsiriboti nuo visų intrigų ir tik dirbome. Žmonių simpatijas norime užkariauti savo darbu. Mums tai pavyko padaryti ir neleisime kažkokioms intrigoms mums sutrukdyti.“

Skaitykite daugiau