Šokių čempionė Iveta Lukošiūtė iš Lietuvos parsivežė dovaną – užsimezgusią gyvybę

Iveta Lukošiūtė / Žurnalo „Žmonės“ nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Per kelis mėnesius trukusius LNK projekto „Šokio revoliucija“ filmavimus pasaulio sportinių šokių čempionė Iveta Lukošiūtė (39) su vyru menininku Jenya Raytsesu (42) ir trejų metukų sūnumi Vidu pamilo Vilnių. Nuo 1997-ųjų JAV gyvenanti Iveta negailėjo komplimentų gimtinei, ne sykį kartojo besididžiuojanti esanti lietuvė.

Tačiau ji išsiskiria ir kai kuo labai amerikietišku – stebinančia drąsa kalbėti nepatogiomis temomis. Kad ir apie praėjusiais metais patirtus du persileidimus. Po tokių išgyvenimų Iveta nepaleido svajonės turėti dar vieną vaiką. Jei nepavyktų pačiai – tai nors ir įsivaikinus. Tačiau vieną dieną iš už Atlanto atskriejo naujiena: „Laukiuosi antro vaikučio. Pastojau dar Lietuvoje.“

„Jau buvau pavargusi nuo laukimo ir nusivylimo, šį kartą nelabai tikėjausi, kad pastosiu. Kai vis dėlto paaiškėjo, kad laukiuosi, žinoma, abu apsidžiaugėme. Dabar ateitį jau pradedame planuoti keturiese. Jei dar mergaitė gims – išvis bus svajonių išsipildymas“, – šypsena nedingsta Ivetai nuo veido.

Iveta neslepia, kad su vyru jiedu – tikri sielos draugai. Nuo pirmos pažinties dienos. „Žmonės sako, kad santuoką reikia prižiūrėti, nuolat dirbti. O ką tiksliai dirbti reikia? Mes nesipykstame, viską išsiaiškiname normaliai kalbėdamiesi, todėl nesuprantu to pasakymo apie darbą. Gal taip yra dėl to, kad susitikome brandaus amžiaus“, – svarsto Iveta.

Iveta vis dar gražiai kalba gimtąja kalba. Sako norinti, kad žmonės žinotų, jog yra ne amerikietė. Dėl to ir pavardės nekeitė – gavusi Amerikos pilietybę galėjo ją sutrumpinti, bet jai malonu, kad pagal ją žmonės supranta, jog yra lietuvė ar bent jau užsienietė. „Visi labai vargsta mano pavardę rašydami ir tardami, bet... tegul mokos“, – kvatoja.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“.

Skaitykite daugiau