Šokių projekte – netikėtumas: kelionė į finalą baigėsi žiūrovų numylėtiniams

„Šok su žvaigžde“/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
„Šok su žvaigžde“/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-11-23 22:46
AA

Šeštadienį LRT projekte „Šok su žvaigžde“ parketas dar labiau įkaito, poros iš visų jėgų stengėsi pelnyti komisijos ir žiūrovų simpatijas. Iki finalo likus vos kelioms laidoms, su projektu atsisveikino Melisa Valinovič ir Simas Kučas.

Komisiją šeštadienį sudarė Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas Virginijus Visockas, šokėja Chatkevičiūtė, Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių triskart vicečempionas Justas Kučinskas.

Pirmieji iš septynių porų savo šokį pristatė Katerina Voropaj ir Paulius Šinkūnas. Jie šoko aistringąjį tango.

„Sudėtingas numeris, vienas iš ilgiausiai šoktų jūsų šokių. Atlikote autentišką, argentinietišką tango, tačiau buvo daug netikslumų. Trūko kūno kalbos“, – pasirodymą vertino V. Visockas.

Lina Chatkevičiūtė pastebėjo, kad vis dėlto pora atsižvelgė į vieną iš reikšmingų šokio emocijų – pyktį. Tik jai pasirodė, kad paprasčiausiai šiai Katerinai ir Pauliui pyktis nelabai tiko.

„Siūlyčiau negalvoti, kad tango – griežtas šokis. Nieko nėra per daug, nieko nėra papildomo ir nepaaiškinamo, jūs nepaliekate klaustukų. Gražus šokis“, – šiek tiek su kolegomis pasiginčijo Justas Kučinskas.

Komisija Katerinai ir Pauliui skyrė 23 balus.

„Šok su žvaigžde“/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Po jų, pasipuošusi Natalijos Bunkės suknele sambą su partneriu Ligitu Bernatavičiumi sušoko Simona Nainė.

Komisijos narė Lina porą gyrė už puikiai išpildytą idėją. 

„Iki pat šokio galo jūs išlaikėte energiją, puiku“, – kalbėjo Justas Kučinskas. Tiesa, jis pastebėjo, kad Simonos kojos šiek tiek per greitai lenkiasi. „Šokant sambą, reikėtų daugiau įjungti kelius ir dubenį“, – sakė jis.

Pora už pasirodymą buvo įvertinta 25 balais.

„Šok su žvaigžde“/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Po Paulos Valentaitės ir Gedvino Meškausko numerio komisija liko be žado.

Pasadoblį sušokusi pora pavergė jų širdis.

„Buvo gražu, skanu, estetiška“, – gyrė Justas Kučinskas.

„Pats teisingiausias jūsų žingsnis, kad šokio mokytis pradėjote nuo esmės. Parodėte tai, ką norėjote parodyti. Paula, jūs esate nuostabi aktorė“, – pridėjo Virginijus Visockas.

„Šok su žvaigžde“/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Teisėjai Paulai ir Gedvinui skyrė maksimalų balų skaičių – 30. Tokio įvertinimo iki šiol projekte nebuvo sulaukusi nė viena pora.

Ugnė Siparė ir Lukas Petkevičius pasirodė penktieji.

„Kas liečia jūsų šokį – charizma šviečia ant parketo. Jūs užburiate ne technika, bet savo išpildymu“, – po jų pasirodymo pastebėjo teisėja Lina Chatkevičiūtė.

„Pasirinkote ir išpildėte aiškią mintį, tiesa, buvo nemažai iškritimo iš balanso, nebuvo aišku, kur statote kojas. Muzika buvo gana triukšminga“, – sakė Justas Kučinskas.

Ugnė ir Lukas šiandien įvertinti 24 balais.

 

„Šok su žvaigžde“/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Simas Kučas ir Melisa sušoko herojišką Vienos valsą.

„Šiandienis jūsų šokis buvo geresnis nei praėjusios laidos pasadoblis. Laikysena buvo nebloga“, – vertino komisijos narė Lina.

„Valsas buvo abiturientiškas, iškrentantis iš šio projekto konteksto, o, Simai, tu, vis dar mokaisi žingsnių. Tačiau taip, sutinku, kad buvo geriau nei pasadoblis“, – pritarė Justas Kučas.

„Šok su žvaigžde“/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

16 balų – toks buvo teisėjų verdiktas.

Austėja Lukaitė ir Edvinas Belousovas sušoko džaivą ir iš komisijos kėdžių privertė pajudėti teisėjus.

„Šok su žvaigžde“/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Tiesa, Justas Kučinskas pastebėjo, kad savaitės porai nepakako, jog perprastų visas džaivo paslaptis. Anot jo, buvo vaidmuo, bet pritrūko judesio.

Iš viso Austėja ir Edvinas surinko 22 balus.

Paulius Stravinskas ir Ainė Juzėnaitė atliko fokstrotą. 

„Šok su žvaigžde“/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Tai buvo taip nuostabu... Tai, kaip atlikote žingsnius, visai nebuvo svarbu. Ačiū jums labai“, – susižavėjo pasirodymu Virginijus Visockas.

„Man malonu matyti gražų fokstrotą, nebūtinai turi būti fejerverkai, kad pajustume kūrinį. Pauliau, jūsų veidas kalbėjo, jautėte muziką. Labai didelė pažanga“, – pagyrė teisėja Lina.

Projekto dalyvių pasirodymus vainikavo jausminga Monikos Liu daina. 

Projektas „Šok su žvaigžde“ (96 nuotr.)
+90