„Šokiuose ant ledo“ geriausiai pasirodė Andrius Butkus ir į laidą tiesiai iš ligoninės atvykusi Alisa Miškovska

 Alisa Miškovska ir Andrius Butkus / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Alisa Miškovska ir Andrius Butkus / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-03-30 19:30
AA

Sekmadienio vakarą dailiojo čiuožimo gerbėjai suskubo prie televizijos ekranų – LNK „Šokiuose ant ledo“ dalyviai varžėsi rodydami kuo įmantresnius ir sudėtingesnius šokius.

Džonas Lenonas, Karibų jūros piratai, Čarlis Čaplinas, Eva Peron, Paryžiaus katedros kuprius, Boni ir Klaidas – personažų vakarą ant LNK ledo sekmadienį netrūko išmoningų pasirodymų: vieni buvo romantiški, kiti – humoristiški, treti – dramatiški.

Sekmadienį ant „Akropolio“ ledo buvo ne tik išsiskyrimų, bet ir džiaugsmo ašarų. Į projektą žiūrovai sugrąžino Vytautą Mackonį ir Gintarę Vostrecovaitę.

Dramų netrūko ir tarp pasirodymų: vos valanda iki tiesioginio eterio iš ligoninės ant ledo grįžo Andriaus Butkaus partnerė Alisa Miškovska, o vyriškas karas vos nekilo tarp Aido Reklio ir Nerijaus Juškos. Šoka Aidas ant minkštų kojų ar ne – štai kur klausimas.

„Šokiai ant ledo“ dalyviai persikūnijo į mėgstamus personažus (88 nuotr.)
+82

Maksimalius balus komisija skyrė Andriui ir Alisai bei Astai ir Sauliui. Mažiausiai komisijos balų gavo Stanislovas ir Ramunė.

Susumavus komisijos balus ir žiūrovų balsus, šio vakaro lyderiais tapo Andrius su Alisa. O dėl išlikimo teko kovoti dviem paskutinėse vietose atsidūrusioms poroms – Vaidai ir Tomui  bei į projektą vos sugrįžusiems Vytautui ir Gintarei.

Tačiau iš projekto dėl traumos pasitraukusi Erikos ir Andrejaus pora savo vietą ant ledo dovanojo dėl išlikimo kovojusiai porai, todėl iš projekto šį sekmadienį niekas neiškrito.