„Šokiuose ant ledo“ sužibėjusią Eriką Vitulskienę nustebino į areną įčiuožęs Merūnas Vitulskis

Erika Vitulskienė ir Merūnas Vitulskis / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sekmadienio vakarą LNK televizija žiūrovams tiesiogiai transliavo „Šokių ant ledo“ šou premjerą, kurios metu dailiojo čiuožimo įgūdžius demonstravo dešimt porų. Vienu įdomiausių šou duetų tapo apvalesnėmis kūno formomis besididžiuojanti Erika Vitulskienė ir Ukrainos čempionas, Graikijos šou „Dancing on Ice“ nugalėtojas Andrejus Bekho. Pasibaigus poros pasirodymui E.Vitulskienę nustebino ne tik aukšti komisijos narių vertinimai, bet ir vyro Merūno staigmena: netkėtai įčiuožęs į areną jis žmoną apdovanojo gėlėmis.

Savo pasirodymo metu Erika Vitulskienė ir Andrejus Bekho pademonstravo itin pikantišką įvaizdį: pasipuošę odos detalėmis dekoruotais kostiumais virto tikrais rokeriais. Čiuožė jiedu užtikrintai: E.Vitulskienė pademonstravo efektingus per trumpą laiką išmoktus triukus, partneris net kelissyk kilstelėjo ją į viršų.

Komisijos nariai poros pasirodymui negailėjo pagyrų. „Absoliučiai patikėjau tuo, ką mačiau. Ši moteris man nepaprastai patinka. Niekad neklausyk, ką kalba kiti. Tu esi fantastiška – norėčiau, kad tokių moterų Lietuvoje būtų daugiau“, – Erikai Vitulskienei sakė vertintoja Rūta Mikelkevičiūtė ir juokavo, kad jos vyras Merūnas turėtų sunerimti – dabar žvaigžde vadinama gali būti ir žmona.

Erika Vitulskienė ir Andrejus Bekho / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Eriką gyrė ir kiti. „Žaviuosi tavimi. Tavo troškimas šokti šiandien nugalėjo – atlikai sudėtingą žingsnelį. Esi šaunuolė!”, – gražių žodžių už drąsą negailėjo Lilija Vanagienė. „Jau pirmoje laidoje partneris tave kėlė. Kas bus finale?“ – klausė Nerijus Juška.

Ne ką mažiau malonesne staigmena nei puikūs komisijos narių atsiliepimai E.Vitulskienei tapo ir Merūno staigmena: po žmonos pasirodymo šiai nematant jis pats, apsiavęs pačiūžas, įčiuožė į salę ir žmoną apdovanojo gėlėmis.

Erika Vitulskienė ir Andrejus Bekho / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Skaitykite daugiau