Sophie Turner: „Sostų karai“ tapo mano sekso mokykla“

Sophie Turner / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Sophie Turner / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-07-05 18:51
AA

Jau nuo pirmųjų sezonų pasaulyje itin populiarus serialas „Sostų karai“ stebino daugybe atvirų scenų. Jų, rodos, sumažėjo tik serialo aktoriams populiarėjant ir po truputį atsisakant filmuotis nuogiems. Beje, jaunosioms serialo žvaigždutėms kai kurios patirtys buvo visiškai naujos.

Sensa Stark įkūnijanti Sophie Turner išdavė, kad pirmą sykį apie oralinį seksą sužinojo skaitydama „Sostų karų“ scenarijų. Jai tuomet buvo 13 metų. „Oho! Žmonės tai daro? Nuostabu,“ – sureagavo ji.

„Greičiausiai, tai ir buvo mano seksualinis švietimas – filmavimasis „Sostų karuose“,“ – išdavė 21-erių aktorė.

Interviu ji taip pat išdavė, kad ją itin nemaloniai veikė socialiniai tinklai. „Sutartyse nurodyta, kad populiarindamas projektus privalai turėti savo profilius viešose erdvės. Tai mane kankino, nes privalėjau kelti nuotraukas,“ – pasakojo Sophie Turner.

Ji dalinosi, kad iš jos buvo reikalaujama kas dieną kelti naujas nuotraukas ar video. Mergina pasakoja, kad ji jautriai reaguodavo į kiekvieną blogą komentarą ir galiausiai tai net pakeitė jos asmenybę.

„Prieš socialinius tinklus aš buvau ekstravertė. Visuomet buvau ryškiausia mergaitė kambaryje. Tačiau vos tik tai prasidėjo, aš atsitraukiau. Mieliau lieku namie ir nieko neveikiu, nei išeinu kur nors su draugais. Tai mane labai veikia: kaip aš atrodau, tai, kad privalau dėti daug pastangų ir galiausiai vis tiek nebūnu pakankamai gera,“ – skaudžia pramogų pasaulio pusę atskleidė Sophie Turner.

Sophie Turner seriale „Sostų karai“ / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Taip pat ji labai atvirai atsiliepė apie išprievartavimo sceną, kurią filmavo prieš porą metų. „Kuo daugiau kalbėsime apie seksualinę prievartą – tuo geriau. Ir tegul žmonės, sakantys, kad dėl to serialą uždraus, eina velniop. Tokie dalykai vyko ir vyksta dabar. Jeigu mes juos laikysime tabu ir jautria tema, kaip tuomet žmonės turės pakankamai stiprybės apie šias patirtis kalbėti atvirai?“ – piktinosi aktorė.

Naujasis „Sostų karų“ sezonas prasidės jau šią liepą.

Iškilminga šeštojo „Sostų karų“ sezono premjera Holivude (38 nuotr.)
+32
Kultinis serialas „Sostų karai“ (47 nuotr.)
+41