Šorena, Toma Vaškevičiūtė ir kitos garsenybės neatsispyrė galingiems „Harley Davidson“ motociklams

Šorena Džaniašvili / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šorena Džaniašvili / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-05-16 12:27
AA

Penktadienio rytą plieninių žirgų mylėtojai rinkosi į „Harley Davidson Demo Truck“ renginio atidarymą Vilniuje, kurio nepraleido ir motociklams neabejingi žinomi žmonės: aktorė Toma Vaškevičiūtė, dainininkė Šorena Džaniašvili, dainininkas Justinas Lapatinskas, Vilniaus mažojo teatro vadovė Greta Cholina, dainininkas Mantas Jankavičius, aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis, Giedrius Masalskis ir kiti.

Renginio metu buvo galima pasigrožėti ir 23 naujais, 2014 metų „Harley Davidson“ modeliais: ne tik vyrai, bet ir dailiosios lyties atstovės neslėpė susižavėjimo naujutėlaičiais motociklais, todėl noriai pozavo fotografams.

Pasigrožėję naujausiais modeliais, dalyviai iškart juos ir išbandė: nuo  „Harley Davidson Lietuva“ atstovybės pajudėjo garsenybių, vairuojančių motociklus, kolona, papuošusi Vilniaus gatves ir patraukusi smalsuolių žvilgsnius.

Plieninių žirgų mylėtojų neišgąsdino net lietus: nors gamta dalyvių nelepino, jie vis tiek neatsispyrė pagundai sėsti prie galingų motociklų vairo, o merginos nepraleido progos pademonstruoti ir baikeriško stiliaus: odinių kelnių ir švarkelių, tamsintų akinių, masyvių metalinių aksesuarų.