Sostinės dangų nuspalvino fejerverkai: įspūdingas šou nepaliko abejingų

„Vilniaus fejerija“/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
„Vilniaus fejerija“/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-09-22 09:14
AA

Šeštadienio vakarą rudenėjantį Vilniaus dangų nuspalvino fejerverkai. Vingio parke jau 11-ąjį kartą vyko fejerverkų festivalis „Vilniaus Fejerija“.

Žiūrovų laukiamas išskirtinis renginys sostinę užliejo įspūdingomis ugnies spalvomis, lazeriais, šviesomis ir fejerverkų raštais. Jau pripažinta, kad muzikiniai fejerverkai yra menas ir tai palieka neišdildomą įspūdį. Tokio žanro ir masto renginys mūsų šalyje yra vienintelis ir sulaukiantis labai palankaus vertinimo.

„Vilniaus fejerija“/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Išskirtinis festivalis sostinę užliejo ne tik įspūdingomis fejerverkų spalvomis ir raštais, bet ir muzikos garsais. Muzikiniuose intarpuose pasirodė grupė PELENAI ir Česlovas Gabalis. Skambėjo gražiausia grupės ir pasaulio muzika. Vakaro viešniomis tapo TV projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ nugalėtoja Milėja ir TV projekto „Lietuvos balsas“ finalininkė Paulina.

Parodomosios programos garso takelio autorius šiais metais – kompozitorius Audrius Balsys. Lazerines idėjas įgyvendino Julija Kolobovaitė, šviesų dailininkas  Marius Selevičius, programos pirodizaineris Mindaugas Preikša. Titanišką darbą, kuriant net 20 minučių trunkančią parodomąją programą atliko visas bendrovės BLIKAS kolektyvas.

„Vilniaus fejerija“ (15 nuotr.)
+9