„Sostinės dienas“ pradėjo „ba.“ ir „Everything Everything“ – lankytojus užvaldė rokas!

Grupės „Ba.“ ir „Everything Everything“ koncertas Vilniuje / Gedmanto Kropio nuotr.
Grupės „Ba.“ ir „Everything Everything“ koncertas Vilniuje / Gedmanto Kropio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-09-01 09:25
AA

Penktadienį startavo didžiausios Vilniaus miesto šventės ir kultūros festivalio „Sostinės dienos“ renginiai. Vilniečiai ir miesto svečiai užplūdo Gedimino prospektą, kuriame jau 17 val. buvo paskelbta festivalio pradžia. Mieste prasidėjo trijų dienų muzikos, gero maisto, kultūros ir puikios nuotaikos festivalis.

Prieš britų kolektyvą Katedros aikštėje pasirodė vieni iš Lietuvos alternatyvaus roko lyderių – grupė „ba.“. Tai viena mylimiausių dabartinių jaunimo grupių, kurie į savo koncertą priviliojo minią klausytojų.

Katedros aikštėje „Sostinės dienų“ atidarymo koncerte pasirodė garsioji britų grupė „Everything Everything“. Eilę metų didžiausiuose pasaulio muzikos festivaliuose, tokiuose kaip „Glastonbury“ Didžiojoje Britanijoje, „Sziget“ Vengrijoje, Hamburgo „Dockville Festival“ Vokietijoje ir daugybėje kitų, koncertuojanti indie roko grupė iš Mančesterio milijonų gerbėjų širdis yra pavergusi originaliu stiliumi, užkrečiančia energija scenoje bei įspūdingais pasirodymais.

Šiemet „Sostinės dienose“ koncertuos daugiau kaip 70 atlikėjų bei grupių net keturiose šventės scenose, tačiau ir be to šventėje pramogų atras kiekvienas – ne tik melomanas, bet ir iškirtinio dizaino mėgėjas, sporto, kultūros, gero maisto entuziastas ar mieste papramogauti susiruošusios šeimos su vaikais.

„Sostinės dienos 2018“ prasidėjo su grupe „ba.“ ir britais „Everything everything“ (50 nuotr.)
+44