„Sostų karų“ žvaigždė Sophie Turner atskleidė detalių apie serialą: gerbėjai įtūžę

Sophie Turner / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Sophie Turner / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-12-10 09:00
AA

Dramatiška septintojo sezono „Sostų karų“ pabaiga paliko kultinio serialo gerbėjus lyg ant adatų.

Dainininko Joe Jonas sužadėtinė, Sensos Stark vaidmenį atlikusi Sophie Turner savo interviu „Variety“ atskleidė vieną detalę, kuri gerbėjams pasirodė labai liūdinanti. „„Sostų karai“ pasirodys 2019-aisiais“, – apie paskutinįjį aštuntą sezoną prabilo Sophie.

Manoma, kad toks atidėjimas reikalingas scenaristams – tai pirmas kartas, kai serialo veiksmas skirsis nuo to, kurį parašė George R. R. Martinas, todėl jam sukurti paprasčiausiai reikia laiko.

Teigiama, kad tai bus trumpiausias sezonas – gerbėjus žavės tik 6 serijos, tiesa, kiekviena jų truks apie pusantros valandos.

„Sansai bus sunku, nes šiame sezone atsiras naujų grėsmių ir ji supras, kad vėl yra pasimetusi. Naujame sezone galime tikėtis aistringesnės kovos nei vien politinė manipuliacija“, – atskleidė S. Turner.

Artėjant paskutinėms serijoms ne tik žiūrovai, bet ir aktoriai nepaliauja spėlioti, kas nutiks jų herojams. Sersėją įkūnijusi Lena Headey savo interviu „Time“ teigė, kad norėtų sulaukti paskutiniosios serijos.

„Aš, o, aš tikrai mirsiu. Bet nukeliavau iki pat dabar. Manau, akivaizdu, kad aštuntajame sezone turėsime skaičiuoti kūnus“, – atskleidė moteris.

Septintojo „Sostų karų“ sezono premjera (32 nuotr.)
+26