„Sostų karų“ žvaigždė Sophie Turner ir dainininkas Joe Jonas laukiasi pirmagimio

Sophie Turner ir Joe Jonas / „Scanpix“ nuotr.
Sophie Turner ir Joe Jonas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-02-13 15:47
AA

„Sostų karų“ žvaigždė Sophie Turner ir dainininkas, grupės „Jonas brothers“ narys Joe Jonas laukiasi pirmagimio. Džiugią žinią užsienio naujienų portalui „JustJared.com“ patvirtino net keli artimi porai šaltiniai.

„Pora šią žinią laiko paslaptyje, tačiau labai džiaugiasi netrukus sulauksiantys kūdikio. Sophie pastaruoju metu  renkasi platesnius, apvalėjančią figūrą slepiančius drabužius“, – minėtam portalui teigė artimi poros draugai.

Anot šaltinių, Sophie šiuo metu yra jau ketvirtą mėnesį nėščia.

Primename, kad gegužės 1-ąją pora susituokė vienoje iš Las Vegase esančių koplyčių. Jaukios ir nedidelės tuoktuvės įvyko iškart po „Billboard“ muzikos apdovanojimų.

Apie tai gerbėjai sužinojo, kai socialiniuose tinkluose pasirodė vaizdo įrašas, kuriame Sophie pasipuošusi vestuvine suknele žengia prie improvizuoto altoriaus. Čia jos laukė mylimasis Joe Jonas, o ceremoniją vedė vietinis aktorius, įsikūnijęs į muzikos karalių Elvey Presley. 

Birželio pabaigoje pora prašmatnes vestuves iškėlė pietų Prancūzijoje. Žengdama prie altoriaus aktorė vilkėjo prabangią mados namų „Louis Vuitton“ suknelę.

Amerikietis aktorius ir „Jonas Brothers“ dainininkas Joe Jonas, kurio pilnas vardas yra Josephas Adamas Jonas, ir Sophie Turner apie sužadėtuves paskelbė, kaip dabar jau įprasta – socialiniuose tinkluose. Romantiškus santykius įžymybės puoselėja nuo 2016-ųjų.