„Sostų karų“ žvaigždė Sophie Turner ir dainininkas Joe Jonas susilaukė antro vaiko

Sophie Turner ir Joe Jonas/ „Scanpix“ nuotr.
Sophie Turner ir Joe Jonas/ „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-07-14 21:32
AA

Dainininkas, „Jonas brothers“ narys Joe Jonas (32) su žmona „Sostų karų“ žvaigžde Sophie Turner (26) gyvena džiugesiu – į pasaulį atkeliavo antrasis jų vaikelis.

Žinią, kad Joe Jonas ir Sophie Turner susilaukė antro vaiko naujienų portalui „People“ patvirtino poros atstovai spaudai. Pora jau augina dukrą Willą, kurios susilaukė 2020 metų liepą.

„Joe ir Sophie džiaugiasi galėdami pranešti, kad jiems gimė mergaitė“, – pranešė poros atstovai, tačiau daugiau šios žinios nekomentavo.

Žinia apie S.Turner nėštumą pasklido vasario mėnesį – ji buvo nufotografuota Los Andžele, vilkinti trumpą palaidinę ir laikanti ranką ant pilvo. Paparacai apvalėjantį Sophie pilvą užfiksavo ne vieną kartą – pasikeitusios formos akivaizdžiai matomos kadre, padarytame pasivaikščiojimo su vyru J.Jonu metu.

Sophie Turner ir Joe Jonas / Vida Press nuotr.

Tąkart J.Jono ir S.Turner atstovai užsienio žiniasklaidai šios žinios nekomentavo. Vis tik tai nestebina – pora nieko nepasakojo ir pimojo Sophie nėštumo metu. Žinia, kad pora laukiasi pirmagimio, pasklido 2020 m. vasarį – paslaptį vėl atskleidė fotografai. Vis tik būsimieji tėvai komentarų nedalino iki 2020 m. liepos. Gimus dukrai Willai, žinią patvirtino garsenybių atstovai.

Žmonės.lt primena, kad pora susituokė 2019 m. gegužės 1-ąją vienoje iš Las Vegase esančių koplyčių. Jaukios ir nedidelės tuoktuvės įvyko iškart po „Billboard“ muzikos apdovanojimų.

Sophie Turner ir Joe Jonas (11 nuotr.)
+5