„Sostų karų“ žvaigždė Sophie Turner ir dainininkas Joe Jonas tapo tėvais

Sophie Turner ir Joe Jonas / „Scanpix“ nuotr.
Sophie Turner ir Joe Jonas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-07-27 20:14
AA

„Sostų karų“ žvaigždė Sophie Turner ir dainininkas, grupės „Jonas brothers“ narys Joe Jonas susilaukė pirmagimio, praneša TMZ.

Kaip skelbia minėtas šaltinis, porai gimė mergaitė. Sophie mergatę pagimdė vienoje Los Andželo ligoninių.

Kalbos, kad S.Turner ir J.Jonas netrukus taps tėvai pasklido dar vasarį. Tiesa, tuomet oficialiai pora šios žinios patvirtinusi nebuvo. Abejonių neliko, kai S.Turner po kelių menėsių buvo užfiksuota paparacų. Nuotraukose aiškiai buvo matyti nėščiosios pilvukas.

Sophie Turner ir Joe Jonas/ Vida press nuotr.

Primename, kad pernai metų gegužės 1-ąją pora susituokė vienoje iš Las Vegase esančių koplyčių. Jaukios ir nedidelės tuoktuvės įvyko iškart po „Billboard“ muzikos apdovanojimų.

Apie tai gerbėjai sužinojo, kai socialiniuose tinkluose pasirodė vaizdo įrašas, kuriame Sophie pasipuošusi vestuvine suknele žengia prie improvizuoto altoriaus. Čia jos laukė mylimasis Joe Jonas, o ceremoniją vedė vietinis aktorius, įsikūnijęs į muzikos karalių Elvey Presley. 

Tų pačių metų birželio pabaigoje pora prašmatnes vestuves iškėlė pietų Prancūzijoje. Žengdama prie altoriaus aktorė vilkėjo prabangią mados namų „Louis Vuitton“ suknelę.

Amerikietis aktorius ir „Jonas Brothers“ dainininkas Joe Jonas, kurio pilnas vardas yra Josephas Adamas Jonas, ir Sophie Turner apie sužadėtuves paskelbė, kaip dabar jau įprasta – socialiniuose tinkluose. Romantiškus santykius įžymybės puoselėja nuo 2016-ųjų.