„Sostų karų“ žvaigždė Sophie Turner: „Paauglystėje dažnai galvodavau apie savižudybę“

Sophie Turner
Sophie Turner
Šaltinis: Žmonės
2019-04-18 11:58
AA

Kultinio HBO serialo „Sostų karai“ Sophie Turner jau anksčiau yra kalbėjusi apie ją kankinusias emocines problemas, o neseniai vykusio interviu metu aktorė prisipažino, būdama 17-okos, tik pradėjusi filmuotis ją išgarsinusiame seriale, Sophie susidūrė su depresija.

„Dr. Phil today“ tinklalaidėje S. Turner prisipažino, kad sirgdama depresija ji dažnai pagalvodavo apie savižudybę. „Labai keista. Kai buvau jaunesnė dažnai pagalvodavau apie savižudybę. Nežinau kodėl. Gal tai buvo paprasčiausiai labai keistas susižavėjimas. Aš nemanau, kad būčiau tai padariusi“, – teigė ji. S. Turner prisipažino, kad emocinės problemos jai prasidėjo tik pradėjus vaidinti seriale „Sostų karai“. Aktorė atskleidė, kad tuo metu socialinėje erdvėje ji sulaukdavau daug kritikos ir neigiamų komentarų.


„Sansa (S. Turner įkūnytas serialo personažas – red.) priaugo penkis kilogramus“. „Sansai reikia numesti svorio“. „Sansa sustorėjo“. Sulaukdavau labai daug komentarų susijusių su mano svoriu. Žmonės apkalbinėdavo spuoguotą mano veido odą, bet aš juk buvau paauglė. Juk tai normalu. Jie sakydavo, kad nemoku vaidinti. Ir aš viskuo patikėjau – kad esu stora, kad mano oda siaubinga, kad esu bloga aktorė“, – tinklalaidėje kalbėjo Sophie.

S. Turner prisipažino, kad bėgant metams, sukantis pramogų pasaulyje ji išmoko nebeskirti tiek dėmesio socialinėms medijoms bei komentatoriams.

„Pamatai dešimt gerų komentarų – juos ignoruoji, bet vienas neigiamas – tiesiog išmuša iš pusiausvyros“, – sakė ji.