„Sostų karų“ žvaigždė Sophie Turner užfiksuota su vyru Joe Jonu: abejonių neliko – pora turės kūdikį

Sophie Turner ir Joe Jonas/ Vida press ir SCANPIX nuotr.
Sophie Turner ir Joe Jonas/ Vida press ir SCANPIX nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-05-15 16:13
AA

Vasario mėnesį imta kalbėti, kad serialo „Sostų karai“ žvaigždė Sophie Turner ir grupės „Jonas brothers“ narys Joe Jonas tūrės kūdikį. Ir nors naujienas užsienio portalams patvirtino net keli artimi poros draugai – nei Sophie, nei Joe apie būsimą šeimos pastiprinimą iki šiol nėra viešai prakalbę.

Prieš kelias dienas spaudoje pasirodė paparacų užfiksuotos poros nuotraukos, kuriose matyti suapvalėjusios S. Turner kūno formos. 

 

Sophie Turner ir Joe Jonas/ Vida press nuotr.
Sophie Turner ir Joe Jonas/ Vida press nuotr.

Spėliojama, kad S. Turner gimdyti turėtų dar vasarą. „Sophie ir Joe apie savo santykius atvirauti nelinkę, jiedu įsitikinę – laimė mėgsta tylą, tačiau draugai ir šeima labai džiaugiasi dėl jų“, – JustJared anksčiau kalbėjo artimas poros bičiulis.

Sophie Turner ir Joe Jonas/ Vida press nuotr.

Primename, kad 2019-ųjų gegužės 1-ąją pora susituokė vienoje iš Las Vegase esančių koplyčių. Jaukios ir nedidelės tuoktuvės įvyko iškart po „Billboard“ muzikos apdovanojimų.

Apie tai gerbėjai sužinojo, kai socialiniuose tinkluose pasirodė vaizdo įrašas, kuriame Sophie pasipuošusi vestuvine suknele žengia prie altoriaus. Čia jos laukė mylimasis Joe Jonas, o ceremoniją vedė vietinis aktorius, įsikūnijęs į muzikos karalių Elvey Presley. 

Birželio pabaigoje pora prašmatnias vestuves iškėlė pietų Prancūzijoje. Aktorė jai ypatingą dieną puošėsi mados namų „Louis Vuitton“ suknele.