Sotera Šveikauskaitė mamoms ir jų vaikams dovanoja meilės kupiną prisiminimą

Projektas „Aš – laiminga mama“ / 4FO studio
Projektas „Aš – laiminga mama“ / 4FO studio
Šaltinis: Žmonės
2018-08-20 15:02
AA

„Tai projektas, kurio metu mamai ir jos vaikui buvo dovanojama fotosesija ir galiausiai, gražiausia nuotrauka prisiminimui“, – sako „BayBlog“ tinklaraščio autorė Sotera Šveikauskaitė, įgyvendinusi projektą „Aš – laimingiausia mama“. Šio Soteros sumanymo tikslas – nesavanaudiškas ir labai gražus – kad kuo daugiau mamų turėtų galimybę savo namus papuošti ryškiomis, spalvotomis ir kupinomis meilės fotografijomis.

„Juk ne visi turi galimybę nusisamdyti profesionalų fotografą ir pasidaryti fotosesiją. Dažnai sulaukdavau gražių žodžių iš mamų, jog mano ir vaiko nuotraukos – emocingos, ryškios. Mamos man sakydavo, jog ir jos tokių norėtų“, – pasakoja „BabyBlog“ tinklaraščio autorė Sotera Šveikauskaitė, kuri visuomet stengiasi pagerinti bei paįvairinti jos blogą skaitančių moterų gyvenimą.


Projektas „Aš – laiminga mama“ / 4FO studio

Anot Soteros, mamoms dažnai pavykdavo tik darytis asmenukes arba fotografuoti vaiką atskirai. Todėl dauguma dalyvaujančių šiame projekte labai norėjo profesionalaus kadro su savo mažyliu.

„Kai paskelbiau informaciją apie projektą, pirmame ture užsiregistravo beveik 2 tūkstančiai mamų, jau įpusėjus registracijai, kilo mintis Lietuvos fotografų paprašyti, kad imtųsi šios iniciatyvos savanoriškai. Nesitikėjau, kad tiek daug gerų žmonių norės prisidėti, aukoti savo brangų laiką, kad išpildytų mamų svajones. Paskelbiau ir antrąjį turą, kuriame sudalyvavo dar daugiau jaunų mamų. Todėl labai džiaugiausi galėdama pildyti jų norus.“

Projektas, pavadinimu „Aš – laimingiausia mama“, startavo su didžiuliu trenksmu. Sotera Šveikauskaitė labai džiaugiasi, kad buvo išpildytos daugiau, nei 200 mamų svajonės. Visuose Lietuvos miestuose vyko fotosesijos. Šis projektas įtraukė mamas, gyvenančias Palangoje, Klaipėdoje, Utenoje, Kelmėje, Šiauliuose, Kaune, Marijampolėje ir kituose miestuose.