Sotera Šveikauskaitė namus įrenginėjantį meistrą kaltina dėl broko ir 3000 eurų skolos

Sotera Šveikauskaitė
Sotera Šveikauskaitė
Šaltinis: Žmonės
2020-10-08 12:40
AA

„Laukėme iki paskutinės minutės, ilgiau kentėti nebegalime“, – sako jau kurį laiką iš meistro, baldininko, įmonės direktoriaus jokių žinių negaunanti tinklaraštininkė, „Babyblog“ autorė Sotera Šveikauskaitė. Namus su vyru įsirenginėjanti moteris šiuo metu laukiasi antrosios atžalos, ir kaip pati teigia, greitu metu planai, susiję su būstu, dar liks neįgyvendinti. Soteros kaltinamas meistras pripažįsta, kad jo padėtis nepavydėtina, nes įmonė susidūrė su finasiniais sunkumais.

Dar prieš keletą mėnesių Sotera Šveikauskaitė manė, kad šiuo metu jos šeimos įrenginėjamas namas bus baigtas dar prieš antro vaiko gimimą. Šiandien moteris jau nesitiki, kad pavyks greitai išspręsti visas su gyvenamąja vieta susijusias problemas.

Sotera su portalu Žmonės.lt dalijasi savo patirtimi ir sako, kad ateityje siekia kitus žmones apsaugoti nuo sukčių. Anot jos, pačiai teko savu kailiu pajusti, kai sudariusi sutartį su meistru, baldininku ir įmonės direktoriumi A.Stanaičiu, ji negavo aptarto rezultato. Vietoje to – dabar moteriai tenka pačiai spręsti problemas dėl brokuotos įrangos ir ieškoti išeities.

Antrosios atžalos besilaukianti Sotera Šveikauskaitė (10 nuotr.)
+4

„Noriu apsaugoti visus, kurie kada dirbs ar turės reikalų su Aurimu Stanaičiu, dirbančiu įmonėje UAB Kitoniškai. Šis žmogus mus jau beveik metai nepabaigia mūsų namų projekto. Yra pridaręs nemažai broko, yra skolingas daugiau nei 3000 eurų. Neatiduoda mūsų medžiagų, už kurias mes papildomai dar esame sumokėję. Kiekvieną kartą sklinda iš jo tik melai ir apgaulės. Nesilaiko pažadų, susitarimų, įsipareigojimų. Mes buvome kantrūs, davėme jam pačiam patogius terminus, kiekvieną kartą vis sulaužydavo juos, mes pratęsdavome, nes tikėjome, kad jo melai yra tiesa.

Deja. Nors projektas turėjo būti baigtas pagal sutartį žiemą, šiai dienai turime vis dar nepabaigtus baldus – brokuotą stalviršį, TV zoną.

Sotera Šveikauskaitė / galartphotography nuotr.

Šis žmogus prašė visus pinigus duoti grynaisiais, nes taip jam patogiau sumokėti už meždiagas, iki šiol negavau jokios sąskaitos faktūros. Turiu tik jo žinutes su patvirtinimu apie gautus pinigus. Tikiu, kad sumokėti pinigai net nebuvo deklaruoti VMI. Žinau bent penkis žmones nukentėjusius nuo šio žmogaus. Įskaitant ir jo buvusius darbuotojus, kuriems jis yra daug pinigų skolingas. Būkite būdrus, atsargūs. Dalinkimės.

O mes susitiksime teisme. Už visus nervus, nepagarbą mūsų šeimai ir skolas. Kovosime už teisybę“, – ketvirtadienį išgyvenimais dalijosi S.Šveikauskaitė bei pridėjo, jog meistras Aurimas jiems su vyru nebekelia telefono ir jau kurį laiką yra nepasiekiamas. 

Meistras kaltės neneigia

Portalui Žmonės.lt pavyko susisiekti su Aurimu Stanaičiu. Savo kaltės vyras neneigė ir teigė, kad dėl tokios įvykių baigties kalta pandemija, stoję darbai ir didžiulės įmonės skolos. 

„Su Sotera mūsų susitarimas buvo toks, kad ji pareklamuos įmonę ir už tai jai visą būstą įrengsime su nuolaida. Savo darbus vykdėme iki kol nesusidūrėme su finansiniais sunkumais. Padėtis tapo nepavydėtina, todėl likome su didžiulėmis skolomis ne tik jai, bet ir kitiems. 

Tikrai planuoju viską grąžinti, kai tik atsistosiu ant kojų. Nieko nesiekiau apgauti ar įskaudinti“, – kalbėjo A.Stanaitis, pridėjęs, jog ir dėl broko stengsis atsakyti kaip pridera.

Pasiteiravus jo, ar vis dar užsiima panašia veikla, šis atsakė, kad būstų įrenginėjimas yra sustabdytas, kad išgyvena sunkiausius laikus ir sieks išspręsti kilusias problemas. 

„Ir su Sotera pasirašėme vekselį, kur pažymėjau, jog skolingus pinigus, aš jai atiduosiu. Reikės tik šiek laiko“, – portalui Žmonės.lt sakė meistras. 

Supratingumo šeimai nestigo

Sotera pasakojo, kad apie sunkumus, su kuriais susiduria meistras, ji žinojo ir ilgą laiką taikstėsi.

„Daug mėnesių tikrai tikėjome juo. Šiam žmogui davėme bent 5 kartus antrą šansą, bet jis pastoviai nesilaikydavo pažadų ir savo žodžių, ignoruodavo mus, mūsų skambučius, žinutes. Suteikėme visas sąlygas jam kažką pakeisti, susitvarkyti.

Tiesa, jis net pats pasiūlė bent dalimis grąžinti skolą. Nuo gegužės buvo pasirašyti vekseliai, mes jo klausėme, kokia suma būtų patogi ir tinkama grąžinimui, kurią tikrai sugebėtum atiduoti, 150 eurų per mėnesį sakė jis. 

Su viskuo sutikome ir taikstėmės prie jo. Deja, susitarimų iki šiol nėra laikomasi. Gaila, kad jis ir toliau meluoja.

Vis pamiršta, kad pats pasiūlė nuolaidą. Turiu popierius, kuriuose viskas aiškiai nurodyta“, – pridėjo Sotera.