Šou „Kaukės“ dalyvavusi Karina Krysko: „Visi įtarė, kad ten Jeronimas, o ne aš”

Karina Krysko ir Jeronimas Milius
Karina Krysko ir Jeronimas Milius
Šaltinis: Žmonės
2020-10-18 22:54
AA

Labai netikėta LNK šou „Kaukės“ baigtis trumpam atėmė žadą ir komisijai, ir žiūrovams. Atidengus voro kostiumą, paaiškėjo tai, ko nenumatė net ir aiškiaregiškomis galiomis pasižymintis laidos vedėjas, aktorius Giedrius Savickas. Po kauke slėpėsi dainininkė, grupės „69 Danguje“ narė, miuziklų žvaigždė Karina Krysko.

„Net pačiai keista, kad taip puikiai pavyko nebūti savimi. Galvojau, kad nutiks priešingai. Žengdama ant scenos pirmą kartą, labai bijojau, kad mane atpažins iš karto, net nespėjus uždainuoti. Tačiau po pasirodymo pradėjus klausytis, ką komentuoja komisija, supratau, kad jie šaudo į visiškas lankas, esančias labai toli nuo Karinos. Tą akimirką atsipalaidavau ir į voro vaidmenį panirau visu 100 procentų“, – patirtimi projekto scenoje dalijosi atlikėja.

Ir tai nėra atsitiktinumas – tam, kad išliktų neatpažįstama, ji uoliai dirbo. Karina namie kantriai ir atkakliai treniravosi, kad ant scenos pakeistų savo stovėseną, balsą, judesius.

Karina Krysko

„Žinau silpnąsias vietas, iš kur ir kaip esu lengviausiai atpažįstama. Reikėjo paslėpti mano ūgį aukštakulniais, mano stovėseną tyčiniu kūprinimusi bei, žinoma, parodyti retai naudojamas ir mažai girdėtas balso galimybes. Nors dažnai tikrai puikiai pavykdavo, tačiau kai kuriose vietose iš dainavimo tikrai lengva suprasti, kad aš esu aš“, – apie pasiruošimą, kurio prireikė dalyvaujant labiausiai įslaptintame eterio šou, pasakojo Karina.

Moterį be galo stebina ir tai, kad niekas iš jos namiškių – nei sužadėtinis dainininkas Jeronimas Milius, nei tėvai ar draugai iki šio vakaro neturėjo nė menkiausio įtarimo, kad po voro kauke slepiasi ji.

„Reikėdavo milžiniškų pastangų stengiantis susivaldyti ir nepradėti garsiai ir nevaldomai juoktis, kam nors paklausus – klausyk, bet Jeronimas, tai tikrai liūtas? Tokių klausimų sulaukiau daug. Prisipažinsiu, iki šiol nežinau, jis dalyvauja projekte ar ne“, – juokdamasi atviravo talentingoji atlikėja.

Karina Krysko ir Jeronimas Milius / Socialinių tinklų nuotr.

Karina neslepia – jai šiek tiek gaila, kad nepavyko pasiekti projekto finalo. „Aš dar niekada gyvenime taip nesilinksminau. Būdama voru pabėgau nuo išankstinės kitų nuomonės apie save. Buvau tuo, kuo noriu būti. Dainavau ką ir kaip norėjau, šnekėjau ką norėjau, galėjau stebėti visus, jiems nežinant, kas aš esu. Pasirodymai po kauke yra labai įdomus potyris. Kažką panašaus turėtų jausti nematomas žmogus. Voro kaukės dovanotos vidinės laisvės tikrai labai pasiilgsiu“.

Šou „Kaukės“ komisijos nariai tikina iki šiol nesuprantantys, kaip jie sugebėjo tiek laiko neturėti nė menkiausio įtarimo, kad po kauke yra Karina Krysko.

Karina Krysko
Projekto „Kaukės“ komisijos nariai.

„Kaip ji taip užsimaskavo? Iki šiol nesuprantu. Turiu pripažinti, kad Karina moka puikiai apsimetinėti ir su savo balsu bei judesiais ant scenos gali daryti bet ką“, – po kaukės nuėmimo nuostabos neslėpė komisijos narys, grupės „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Jam antrino ir TV laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė.

„Jau matėte, kad aš lengvai nepasiduodu ir visą informaciją apie dalyvius stengiuosi iškapstyti, nesvarbu kaip giliai ji glūdi. Tai, kad net aš neįtariau, kad Karina yra voras, tikrai labai daug pasako. Ko tik negalvojome apie ją  – Stonkuvienė, Zvonkuvienė, Ščiogolevaitė bei daugelis kitų. Ji mus už nosies vedžiojo tiesiog tobulai“, – sekmadieniais transliuojamoje laidoje sakė Indrė.

Karina Krysko ir Jeronimas Milius (10 nuotr.)
+4