„Šok su žvaigžde“ paliko Eskedar Maštavičienės pora, į viršų šovė Dovydas Laukys su partnere

Eskedar Maštavičienė ir Vykintas Širma, Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič / D.Umbraso / LRT nuotr.
Eskedar Maštavičienė ir Vykintas Širma, Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič / D.Umbraso / LRT nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-10-17 21:00
AA

Trečioji projekto „Šok su žvaigžde“ laida tapo lemtinga: teko atsisveikinti su pirmąją pora – Eskedar Maštavičiene ir Vykintu Širma. Nuo šiol šokių aišktelėje lieka tik 11-ka porų, o tai tik dar labiau skatina jas pasitempti.

Nors trečiojoje „Šok su žvaigžde“ laidoje Eskedar Maštavičienės ir Vykinto Širmos šokis teisėjų vertinimu buvo įvardytas, kaip geriausias šios poros šokis, vis dėlto, jiems pritrūko žiūrovų palaikymo.

Tuo tarpu daugiausia komisijos ir žiūrovų balų sulaukė Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič. Pora nustebino sujungdami sambos šokį su indiško šokio technika.

„Tokia sambos interpretacija turėtų įeiti į šokio istoriją. Tai padarėte labai gerai ir tikrai nustebinote“, – teigė komisijos narys, tituluotas šokėjas Justinas Kučinskas. 

Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič / D.Umbraso / LRT nuotr.

Praėjusį šeštadienį lyderiais tapę atlikėja KaYra ir Justas Girdvainis šįsyk pasirinko šokti fokstrotą, kurio metu atliko sudėtingą pakėlimą.

Nors komisijos vertinimu pakėlimas galėjo pavykti ir geriau, visgi, labiau jiems į akis krito per trumpa Kristinos suknelė fokstroto šokiui. Komisija šokėjų porai skyrė 23 balus.

Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis / D.Umbraso / LRT nuotr.

Trečiajai projekto laidai fokstroto šokį pasirinko ir Monika Linkytė su Rolandu Beržiniu. Porai teisėjai taip pat skyrė 23 balus.

„Fosktrotas atliktas gana gerai, žingsneliai ir moteriška elegancija taip pat stebino. Nors Monikai trūko plastikos darant pakėlimus, viso to dar galima išmokti“, – komentavo komisijos narė, profesionali Lietuvos sportinių šokių šokėja Lina Chatkevičiūtė.

Monika Linkytė ir Rolandas Beržinis / D.Umbraso / LRT nuotr.

Tiesa, komisijos narių simpatijų sulaukė ir Vaido Baumilos bei Ievos Brigitos Riepšaitės atliktas rumbos šokis. Komisija jiems skyrė 27 balus.

Vaidas Baumila ir Ieva Brigita Riepšaitė / D.Umbraso / LRT nuotr.

„Jūsų šokį galima rodyti kaip pavyzdinį pasirodymą šiame projekte. Tai yra tai, ko mes laukiame ir tikimės iš visų dalyvių. Sušokote tikrą rumbą ir nesislėpėte po jokiais vaidmenimis“, – sakė Justinas Kučinskas. 

„Šiandien esate mano favoritai“, – prie pagyrų prisidėjo Lina Chatkevičiūtė.

Trečioji „Šok su žvaigžde“ laida (43 nuotr.)
+37