Šou „Šok su žvaigžde“ nebeišvysime M.Vaitiekūno ir I.Konopliovaitės: pritrūko palaikymo

Mantas Vaitiekūnas ir Ieva Konopliovaitė / D.Umbraso / LRT nuotr.
Mantas Vaitiekūnas ir Ieva Konopliovaitė / D.Umbraso / LRT nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-10-23 21:01
AA

Šeštadienio vakarą vienuolika „Šok su žvaigžde“ dalyvių stojo prieš komisiją ir žiūrovų teismą, o vakaro pabaigoje paaiškėjo, kuri pora turėjo atsisveikinti su projektu ir palikti šokių aikštelę. Šįkart paskutinį šokį sušoko Mantas Vaitiekūnas ir Ieva Konopliovaitė.

Praėjusį šeštadienį susumavus pirmosios ir antrosios laidų komisijos bei žiūrovų balus paaiškėjo, kad pirmieji projektą turėjo palikti atlikėjas Gabrielius Vagelis ir Melisa Valinovič. Todėl šio šeštadienio šou rungėsi jau nebe dvylika, o tik vienuolika projekto porų.

Visgi laidos pabaigoje teko atsisveikinti su dar viena pora – aktoriumi Mantu Vaitiekūnu ir Ieva Konopliovaite.

Mantas Vaitiekūnas ir Ieva Konopliovaitė / D.Umbraso / LRT nuotr.

Trečiojoje laidoje dėl išlikimo varžėsi sopranas Jomantė Šležaitė-Paukštė ir Rafal Narkevič, atlikėja Asta Pilypaitė ir Edvinas Belousovas, raitelė, reklamos specialistė, prekių ženklo kūrėja Roberta Orlauskaitė ir Gedvinas Meškauskas, aktorė Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis, aktorius Mantas Vaitiekūnas ir Ieva Konopliovaitė, dainininkas Jurgis Brūzga ir Katerina Voropaj.

Savo jėgas šokio aikštelėje taip pat išbandė choreografas Marijanas Staniulėnas ir Ieva Brigita Riepšaitė, aktorė Aleksandra Metalnikova ir Audrius Kleišmantas, atlikėjas Norbertas Liatkovskis (Norbė) ir Viktorija Šeinker, dainininkė Eglė Jakštytė ir Vykintas Širmas, LRT laidos „Į sveikatą“ vedėjas, sporto treneris Alanas Dzeranovas ir Eglė Bertulytė.

Porų pasirodymus stebėjo, vertino ir komentavo sportinių šokių profesionalai. Trečiajame šokių vakare dalyvius vertino 20 medalių iš pasaulio ir Europos pirmenybių Lietuvai parvežusi profesionali sportinių šokių šokėja Lina Chatkevičiūtė, Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas, nusipelnęs Lietuvos sporto treneris Virginijus Visockas ir triskart Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių vicečempionas Justas Kučinskas.

Kaip ir kiekvienoje laidoje, buvo svarbi ne tik profesionalų komisija – savo balsą už patinkančią porą buvo kviečiami atiduoti ir projekto žiūrovai.

„Šok su žvaigžde“ komisija / D.Umbraso / LRT nuotr.

Pirmieji trečiosios laidos „Šok su žvaigžde“ parketą išbandė Norbertas Liatkovskis (Norbė) ir Viktorija Šeinker. Pora sušoko energingą sambą. 

„Buvo šiek tiek paniavos, kojos šiek tiek pynėsi“, – apie poros pasirodymą kalbėjo Justas Kučinskas.  

Komisija Norberto ir Viktorijos pasirodymą įvertino 16 balų. 

Norbertas Liatkovskis ir Viktorija Šeinker / D.Umbraso / LRT nuotr.

Antrieji pasirodė Alanas Dzeranovas ir Eglė Bertulytė, sušokę pasadoblį. 

„Tai buvo tarsi kopimas į kalną. Aš dabar suprantu, iš kur tas vardas ir iš kur ta charizma. Tačiau pasadoblio dalis nebuvo labai stipri. Reikėtų dar nemažai padirbėti, kad galėčiau parašyti dešimtuką“, – sakė Lina Chatkevičiūtė.

Komisija porai skyrė 20 balų. 

Alanas Dzeranovas ir Eglė Bertulytė / D.Umbraso / LRT nuotr.

Tretieji – Aleksandra Metalnikova ir Audrius Kleišmantas, sušokę romantiškąjį Vienos valsą. 

„Šokis buvo lengvas, takus, man nesinorėjo, kad jis baigtųsi. Viskas puikiai pavyko, tik viena vieta – tas išsilenkimas nebuvo geras. Siūlyčiau tokių vengti, nes galite susitraumuoti. Raskite kitų sprendimų“, – sakė J.Kučinskas.

Pora sulaukė 24 balų. 

Trečioji „Šok su žvaigžde“ laida / D.Umbraso / LRT nuotr.

Aistringąjį tango sušoko Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis. Poros pasirodymas pavergė komisiją. 

„Jūsų poroje buvo labai geras vyro ir moters santykis. Jūs sukūrėte charakterį išpildėte šokį. Tik jūsų argentinietiško ir sportinio tango santykis buvo 70 proc. su 30. Jei šis santykis pasikeistų būtų geriau“, – sakė V.Visockas. 

„Ne, aš klasikinį tango mačiau. Man Paulina priminė mūzą, medūzą, kuri apsivyniojo Rolandą ir nepaleido visą šokį. Mane sužavėjo“, – prieštaravo L.Chatkevičiūtė. 

Komisija porai skyrė 26 balus.

Trečioji „Šok su žvaigžde“ laida / D.Umbraso / LRT nuotr.

Penktieji – Jurgis Brūzga ir Katerina Voropaj, atlikę čia čia čia. Tiesa, šį šokį sušoko pagal netipišką kūrinį  – „The White Stripes“ dainą „Seven Nation Army“. 

„Šis šokis puikiai atitiko muziką, tačiau noriu atkreipti dėmesį, čia čia čia reikalauja tikslių žingsnių, o čia to nebuvo“, – sakė J.Kučinskas. 

Teisėjai porai skyrė 19 balų.

Trečioji „Šok su žvaigžde“ laida / D.Umbraso / LRT nuotr.

Šeštieji ant parketo žengė Jomantė Šležaitė-Paukštė ir Rafal Narkevič, žiūrovus ir komisiją bandę pavergti pasadobliu. 

„Jūsų šokio technika yra puiki. Kiekvienas žingsis, kurį žengiate, labai techniškas. Labai gražu žiūrėti“, – sakė J.Kučinskas.

„Jūs visą šokį išvaidinote. Šiame šokyje buvo viskas suprantama“, – antrino V.Visockas. 

Teisėjai šokėjams skyrė 27 balus. 

Jomantė Šležaitė-Paukštė ir Rafal Narkevič / D.Umbraso / LRT nuotr.

Asta Pilypaitė ir Edvinas Belousovas šįkart dovanojo fokstrotą. 

„Aš manau, kad nėra nuodėmė ar silpnybė pripažinti klaidas. Reikia jas pripažinti. Klaidelių tikrai buvo – painiojote žingsnius“, – sakė L.Chatkevičiūtė. 

Teisėjai porai skyrė 20 balų. 

Asta Pilypaitė ir Edvinas Belousovas / D.Umbraso / LRT nuotr.

Aštuntieji ant parketo žengė Mantas Vaitiekūnas ir Ieva Konopliovaitė sušoko džaivą. Poros energija pavergė teisėjus, tiesa, šokio technikai kritikos jie turėjo.

„Jūsų Džaivas buvo palaidokas. Kūnas turėtų būti atpalaiduotas, tačiau kiekvienas žingsnis turėtų būti apgalvotas“, – sakė J.Kučinskas. 

Teisėjai skyrė 18 balų. 

Mantas Vaitiekūnas ir Ieva Konopliovaitė / D.Umbraso / LRT nuotr.

Roberta Orlauskaitė ir Gedvinas Meškauskas sušoko Vienos valsą. 

„Roberta, tu šaunuolė. Paoregavai laikyseną. Vienos valse tu stovėjai labai plačiai. Labai gerai. Balą pakeičiau eigoje šokio, nes pamačiau, kad Roberta pakilo ir  padarė viską puikiai“, – sakė L.Chatkevičiūtė.

„Buvo jautrus pasirodymas. Nereikėjo ieškoti, prie ko turėčiau prikibti. Pati istorija, kurią pamačiau, buvo puiki. Pačioje pradžioje buvo truputėlį susikaustymo, kuris gal truputį sutrukdė, bet paskui viskas išsivystė į puikų pasirodymą“, – antrino Virginijus.

Komisija poros šokį įvertino 22 balais. 

Roberta Orlauskaitė ir Gedvinas Meškauskas / D.Umbraso / LRT nuotr.

Dešimtuoju numeriu pasirodė Marijanas Staniulėnas ir Ieva Brigita Riepšaitė.  Poros čia čia čia sužavėjo komisiją. 

„Sveikinu, labai smagus pasirodymas. Šokis buvo minkštas. Tai buvo puikus pasirodymas, puiki improvizacija“, – gyrė V.Visockas.

„Panašu, Marijanai, kad studijuoji, kaip šokti pramoginius šokius. Tu bandai suprasti ir tas matosi“, – antrino J.Kučinskas.

Teisėjų verdiktas – 26 balai. 

Marijanas Staniulėnas ir Ieva Brigita Riepšaitė / D.Umbraso / LRT nuotr.

Paskutinieji savo pasirodymą pristatė Eglė Jakštytė ir Vykintas Širmas. Jie žiūrovams ir komisijai dovanojo fokstrotą. 

„Reikėtų nulipti nuo tų puantų, Egle. Viskas buvo ant pirštų galiukų“, – sakė Lina.

„Man patiko jūsų laikysena ir kaip tai judėjo erdvėje. Fokstroto dalis buvo stipresnė nei pakėlimai“, – sakė J.Kučinskas.

Teisėjai Eglės ir Vykinto pasirodymą įvertino 22 balais. 

Eglė Jakštytė ir Vykintas Širmas / D.Umbraso / LRT nuotr.

Fotogalerija: 

Trečioji „Šok su žvaigžde“ laida (43 nuotr.)
+37