Šou „Šok su žvaigžde“ Oneidą Kunsungą netikėtai keičia Paulina Taujanskaitė

Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis, Oneida Kunsunga / T.Biliūno / LRT ir D.Matvejevo nuotr.
Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis, Oneida Kunsunga / T.Biliūno / LRT ir D.Matvejevo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-10-06 09:45
AA

Jau spalio 9 dienos vakarą į eterį grįžta pagal BBC formatą kuriamas projektas „Šok su žvaigžde“, tačiau dar prieš pirmosios laidos startą įvyko nenumatytų pokyčių. Aktorė Oneida Kunsunga dėl pablogėjusios sveikatos nusprendė pasitraukti ir šeštadienio vakarą su Rolandu Beržiniu ant šokių parketo nepasirodys. Vis dėlto, projekte vis tiek dalyvaus 12 porų – Oneidą keičia aktorė Paulina Taujanskaitė.

P.Taujanskaitė – žinoma kino ir teatro aktorė, 2020 metais „Auksinių scenos kryžių“ ceremonijoje apdovanota geriausios aktorės kategorijoje už Marytės vaidmenį spektaklyje „Vienos miško pasakos“ (rež. Yana Ross). Tais pačiais metais aktorė buvo nominuota „Sidabrinei gervei“ už geriausią aktorės vaidmenį filme „Nematoma“ (rež. Ignas Jonynas). Paulinos šokių partneris R.Beržinis – profesionalus šokėjas ir šokių treneris. Šokėjas sukaupęs 12 metų darbo su vaikais ir suaugusiaisiais patirtį, vienas pirmųjų „Pro/Am“ judėjimo trenerių.

Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis / Teodoro Biliūno LRT nuotr.

„Mes orientuoti į šokį – mažai pokštaujame repeticijų metu. Bandome pasivyti, esame labai susikoncentravę, nes turime labai mažai laiko pasiruošti pirmiesiems pasirodymams“, – sako LRT laidos „Šok su žvaigžde“ dalyve tapusi P.Taujanskaitė.

Paulinos teigimu, svarbiausia – proceso džiaugsmas ir asmeninis tobulėjimas, o ne tikslas nugalėti.

Paulina Taujanskaitė / Luko Juzėno nuotr.

„Man labai patinka šokti, malonu judėti, ieškoti kontakto su kitu žmogumi per šokį. Jeigu pavyksta žingsnelį sudėlioti, aš skrendu lyg ant sparnų. Tad nugalėtojo triumfas ar aukšti komisijos balai nėra svarbiausia, mūsų tikslas – šokis“, – teigia P.Taujanskaitė.

O.Kunsunga apgailestauja, kad negalės dalyvauti projekte. Priimti sunkų sprendimą aktorei teko dėl plokščiapėdystės sukeltų skausmų.

„Ilgos valandos šokių aikštelėje avint aukštakulnius tapo labai skausmingomis. Deformavosi mano dešinės pėdos piršto sąnario sritis, tad po vizito pas ortopedą-traumatologą nusprendžiau laikytis rekomendacijų ir projekte nedalyvauti. Juokavome, kad naujų pėdučių nenusipirksi, todėl reikia rūpintis savosiomis. Su Rolandu puikiai dirbome, susibičiuliavome, be to, mačiau didelę prasmę išbandyti naują, nepažintą sritį. O ir dukrelė mano labai laukė, džiaugėsi, kad mama dalyvaus, bet išėjo, kaip išėjo“, – teigė O.Kunsunga.

Oneida Kunsunga-Vildžiūnienė / Monikos Sutkutės nuotr.

O.Kunsunga tiki, kad niekas nevyksta be priežasties. Dabar aktorė daugiau laiko galės skirti namams, šeimai, laisvalaikiui – to pastaruoju metu jai labai trūko.

„Todėl dabar mėgaujuosi, kad nebereikia verstis per galvą ir vėl kažko nespėti. Artimiausiu metu koncentruosiuosi į spektaklius, TV serialo filmavimus, filmukų garsinimus. O visiems dalyviams linkiu pasimėgauti procesu ir saugoti save. Visus labai palaikysiu, nes dabar jau žinau, kokiu sunkiu darbu pasiekiami rezultatai“, – sako O.Kunsunga.

„Šok su žvaigžde“ – šeštadienį 21 valandą per LRT televiziją.