Spalio mėnesį vieniši senoliai su sriuba gavo ir žurnalą „Žmonės“ 

Žurnalas „Žmonės“ / Pauliaus Peleckio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Visą spalio mėnesį maltiečių organizacijos globojami vieniši senoliai su jiems įprasta sriuba gavo ir žurnalą „Žmonės“. Kartu su Maltos ordino pagalbos tarnyba organizuojamos akcijos metu žurnalas pasiekė apie 2000 senolių visoje Lietuvoje. 

„Žurnalas yra saugi pramoga. Pandemijos metu ja gali saugiai mėgautis visi, įskaitant ir labiausiai pažeidžiamą grupę – senjorus. Tikimės, kad skaitydami senoliai bent truputį užsimiršo ir pailsėjo“, – sako UAB „Media bitės“, leidžiančios tokius žurnalus kaip „Žmonės“, „Laimė“, „Ji“ ir „Legendos“, generalinis direktorius Tomas Balžekas.

Tomas Balžekas/Gedmanto Kropio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Pasak Rasos Stukienės, Maltos ordino pagalbos tarnybos paramos ir komunikacijos vadovės, akcija buvo reikalinga ir buvo įgyvendinta labai svarbiu metu.

„Mūsų globojamus senolius pasiekę žurnalai tikrai pradžiugino – juk retas jų iš pensijos gali užsisakyti norimą spaudą. Antai 90-metis Zigmas sakė, kad dėl tokių gražių nuotraukų žurnale net prisiruošė nusiskusti ir pasikvepino. Ši žurnalo iniciatyva pakėlė senoliams ūpą. Vyresnio amžiaus žmones kankinantis kūno silpnumas nėra didžiausia bėda – blogiausia, kai jie pasijaučia esantys už įvykių borto“, – sako R.Stukienė.

Senoliams skirtais žurnalais pasirūpino leidėja – UAB „Media bitės“. Žurnalus senoliams į namus pristatė maltiečių organizacijos savanoriai.

Skaitykite daugiau