Spalvingame vakare – ryškūs svečiai ir Šorenos pasirodymas

Žmonės.lt fotomontažas / Vinco Alesiaus nuotr.
Žmonės.lt fotomontažas / Vinco Alesiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-09-29 00:11
AA

Vėlų ketvirtadienio vakarą į vieno žinomiausių Vilniaus viešbučių „Comfort Hotel LT Rock‘n‘Roll” požeminę automobilių stovėjimo aikštelę rinkosi ryški publika – nuo įmonių vadovų iki rečiau viešumoje matomų žinomų žmonių. Itin neįprastoje, bet erdvioje vietoje minėtas jubiliejinis, penktasis viešbučio gimtadienis.

Požeminė automobilių aikštelė vienam vakarui virto tikrų tikriausia pramogų erdve, kur skambėjo ir uždeganti dainininkės Šorenos Džaniašvili, ir energinga grupės BIX atliekama muzika.

Šorena Džaniašvili / Vinco Alesiaus nuotr.

Vakaro kulminaciją paskelbė įspūdingas fakyrų šou.

„Comfort Hotel LT Rock‘n‘Roll” galima pavadinti kitos kartos viešbučiu – čia nėra patarnautojų prie durų, jus pasitinkantys darbuotojai nevilki baltų marškinių ir nesikreipia į jus žodžiu pone....

Donalda Meiželytė ir Rimvydas Širvinskas-Makalius / Vinco Alesiaus nuotr.

Šis viešbutis skirtas tiems, kuriems svarbu gera lokacija, spartus internetas ir „protinga“ kaina. Jam neabejingi lieka ir tie, kurie ieško šiek tiek daugiau nei mikštos lovos ar karšto dušo. Už pakankamai patraukią kainą „Comfort Hotel LT Rock‘n‘Roll” svečiai kaskart tarsi leidžiasi į nuotykį. Viešbutis su jumis bendrauja ir kalba paprastose detalėse – šmaikštūs raktų dėklai, prieškgaisrinė evakucijos instrukcija, laiptinė – visur rasite gero humoro, kuris privers nusišypsoti, simbolių. Viešbutis turi išskirtinę muzikinę tematiką tiek restorane „Time“, tiek kambariuose – ten laukia nuotraukos iš koncertų arba Algio Kriščiūno paveikslai su muzikos Ikonomis, tokiomis kaip Madonna ar Rolling Stones. Daugelio jų nepamatysite jokioje kitoje pasaulio vietoje.

Prieš 5 metus viešbutis garsiai pranešė apie maištaujančią ryškiai rožinę aptarnavimo revoliuciją. Revoliucija, o galbūt ir evoliucija, nesikeičia – keičiasi spalva. Dabar geltona.

Viešbučio „Comfort Hotel LT Rock‘n‘Roll” penkerių metų gimtadienis (79 nuotr.)
+73