Specialioje laidoje prieš didžiąją „X Faktoriaus“ premjerą atskleidžiamos projekto paslaptys

Specialioje laidoje prieš didžiąją „X Faktoriaus“ premjerą atskleidžiamos projekto paslaptys" / Organizatorių nuotr.
Specialioje laidoje prieš didžiąją „X Faktoriaus“ premjerą atskleidžiamos projekto paslaptys" / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-09-04 13:23
AA

Jau rugsėjo mėnesį per TV3 – laukiamiausia šio sezono muzikinė premjera „X Faktorius“. Kiekvieną sekmadienį emocijų kupiname šou savo talentus demonstruos svajojantys apie šlovę. Prieš didžiąją penktojo sezono premjerą, TV3 žiūrovai bus kviečiami prisiminti visus keturis projekto sezonus. Šlovinga projekto praeitis bus prisiminta specialioje laidoje „X Faktorius“. Kaip gimsta žvaigždės“.

Rugsėjo 17 dieną, likus savaitei iki jubiliejinio „X Faktoriaus“ sezono, žiūrovai išvys, kaip gimsta populiariausias šou Lietuvoje. Keturi projekto teisėjai – Saulius Urbonavičius-Samas, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Marijonas Mikutavičius ir Saulius Prūsaitis – atvirai papasakos, ką reiškia būti populiaraus šou dalimi. Laidos metu bus pakalbinti ryškiausi projekto dalyviai, kurie papasakos, ką jiems reiškė dalyvavimas populiariausiame Lietuvoje muzikiniame šou.

Specialios laidos „X Faktorius“. Kaip gimsta žvaigždės“ režisierius Mindaugas Meškauskas penkerius metus sėkmingai užima projekto režisieriaus pareigas. „Šios laidos metu žiūrovai išvys tai, kas nepasiekia eterio. Visiems, kurie stebi „X Faktorių“ nuo pirmojo sezono, bus tikrai įdomu prisiminti akimirkas, kaip prie teisėjų stalo sėdėjo šviesaus atminimo aktorius Vytautas Šapranauskas, o laidą vedė Marijonas. Net neabejoju, kad žmonėms bus įdomu sužinoti, kaip Saulius Prūsaitis tapo projekto teisėju“, – intriguoja M. Meškauskas.

„Manau, kad tai yra pats sudėtingiausias projektas TV pasaulyje“, – įsitikinęs S. Urbonavičius-Samas. Projekto prodiuseris ir teisėjas papasakos, kaip „X Faktorius“ atsidūrė Lietuvoje, su kokiais iššūkiais susidūrė buriant teisėjų komandą. BIX lyderis taip pat atskleis – iš pradžių nesitikėjo, kad J. Arlauskaitė-Jazzu sutiks tapti „X Faktoriaus“ teisėja. „Ji taip užpildė mūsų komandą, kad mes įgavome visai naują kvėpavimą. Dabar teisėjų komanda yra ideali, ji turi ką duoti žmonėms“, – specialios laidos metu pasakos S. Urbonavičius-Samas.

TV laidų prodiuseris papasakos ir apie tai, kad kai kuriuos dalyvius užklumpa žvaigždžių liga. Ja susirgus padariniai kartais būna tragiški. „Dalyviai tiesiog sudega, subyra, praranda motyvaciją ir visus kitus dalykus. Galiausiai pamiršta esminį dalyką – ko jie čia atėjo“, – sakys dainininkas.

„X Faktorius“. Kaip gimsta žvaigždės“ laidos metu bus prisiminti visų „X Faktoriaus“ sezonų nugalėtojai. Ką jie veikia dabar, kaip jiems sekasi Lietuvos pop scenoje. Bus parodytos ir akimirkos, kurias patirdavo žiūrovai ir teisėjai atrankų metu, momentai, kurie nepasiekė televizijos eterio. „Tai speciali laida apie „X Faktoriaus“ istoriją ir jį kuriančius žmones. Belaukiant penktojo sezono, bus atskleistos projekto užkulisių paslaptys ir pristatytas svarbiausias sezono siurprizas“, – pasakoja „X Faktoriaus“ režisierius M. Meškauskas.

Specialioje laidoje prieš didžiąją „X Faktoriaus“ premjerą atskleidžiamos projekto paslaptys (6 nuotr.)