Spontaniškos D.Montvydo šeimos atostogos: turkiškos pramogos, įveikta baimė ir nustebinusi dukra

Donato Montvydo šeimos atostogos / Asmeninio albumo nuotr.
Donato Montvydo šeimos atostogos / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-12-08 08:03
AA

Gruodžio 29-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiam koncertui „2057“ aktyviai besiruošiantis Donatas Montvydas lapkričio pradžioje kartu su šeima mėgavosi Turkijos saule. Tiesa, vadinti šią kelionę įprastomis atostogomis galbūt būtų šiek tiek neteisinga – dainininkas neslepia, buvo sunku ne tik rasti laiko trumpam pabėgimui iš Lietuvos, bet ir bent akimirkai atsipalaiduoti.

„Pusė manęs visą laiką buvo „Žalgirio“ arenoje“, – kalbėdamas su portalu Žmonės.lt nusijuokia D.Montvydas ir šiais jo žodžiais sunku suabejoti.

Iš tiesų, rodos, visas D.Montvydo gyvenimas dabar sukasi apie reikšmingą įvykį – gruodį Kaune vyksiantį koncertą. Net ir keletą akimirkų pokalbiui šiuo metu Donatui surasti yra iššūkis. „Štai, ką tik įrašinėjome pianino partijas, repetuojame šokius… Tikrai intensyviai ruošiamės, nes šiais laikais nustebinti auditoriją yra labai sunku. Norisi, kad žmogus iš koncerto išeitų sujaudintas, neabejingas. Norisi žmones nustebinti naujais garsais, šiek tiek kitaip suskambėsiančiomis dainomis“, – apie būsimą pasirodymą vos prasidėjus pokalbiui žeria D.Montvydas.

„Mano galva jau tikrai visai kitur. Net nežinau, ką apie kelionę papasakosiu, nes atrodo, kad nieko neprisimenu“, – juokais priduria jis.

Donato Montvydo koncertas / Asmeninio albumo nuotr.

Bilietus į D.Montvydo koncertą „Žalgirio“ arenoje galite įsigyti čia:

Tačiau papasakoti apie kelionę tikrai yra ką. D.Montvydas su žmona Veronika ir vaikais – devynerių Adele bei penkerių Kajumi – į Turkiją nuo rudens darganos sugalvojo bent trumpam pabėgti lapkričio pradžioje. Donatas pasakoja, kad savaitės trukmės kelionė buvo gana spontaniška.

„Mes nusprendėme vykti į užsienį kone paskutinę minutę. Aš iš anksto buvau sakęs Veronikai, kad kelionės laikas priklausys nuo to, kaip man seksis ruoštis pasirodymui „Žalgirio“ arenoje. Sakiau, kad jei jausiuosi saugus, ramus, viskas klostysis pagal planą – keliauti galėsime. Džiaugiuosi, kad pasiruošimo darbai vyksta sėkmingai, tad ir pasakiau šeimai: važiuojame atostogauti… Bet tik su viena sąlyga, kad tai nebus visiškas atsiribojimas, kad galėsiu įsijungti kompiuterį ir padaryti savus darbus“, – portalui Žmonės.lt pasakoja Donatas.

Donato Montvydo šeimos atostogos / Asmeninio albumo nuotr.

Nors kelionės metu teko derinti ir darbą, ir poilsį D.Montvydo atostogos tikrai nebuvo pasyvios. Populiariame Turkijos kurorte Antalijoje viešėjęs D.Montvydas su šeima lankė šio miesto apylinkes, mėgavosi senamiesčio vaizdais, plaukiojo laivu, išbandė turkišką hamamą, o ir nėrė į ekstremalias pramogas.

„Man nepatinka tiesiog gulėti ir ilsėtis. Jei jau guliu prie baseino, tai mėgstu būti įsijungęs kompiuterį, dirbti nuotoliniu būdu, o po to visai tai suderinti su aktyvesnėmis pramogomis… Taip ir buvo per šias atostogas. Pirmos dienos buvo adaptacinės, reikėjo laiko įsivažiuoti į kitokį ritmą, bet po to – viskas. Kūnas pradėjo ilsėtis ir mėgautis tuo, kas vyksta“, – kalbėjo D.Montvydas.

Donato Montvydo šeimos atostogos / Asmeninio albumo nuotr.

Ypatingą įspūdį D.Montvydui paliko akimirka, kai su dukrele Adele leidosi amerikietiškais kalneliais. Nors pats Donatas pasakoja bijantis aukščio, kartu leistis į šią pramogą jį paskatino būtent devynmetė dukra.

„Adelė tokių pramogų mėgėja. Kadangi ji jau pasiekė reikiamą ūgio ribą ir jau gali lankytis suaugusiųjų atrakcionuose, tik sulaukusi progos rėžė: einam! Iš tiesų, aš nelabai norėjau, bet reikia nugalėti savo baimes. Juk savo vaikams esame pavyzdžiai, tai ir reikia rodyti, kad pasitraukti galima visada, bet įveikęs baimę pasijauti labai gerai, pasijauti gyvas. Kartais nereikia vengti ekstremalių situacijų“, – mintimis dalijasi D.Montvydas.

Donatas Montvydas su dukra Adele / Asmeninio albumo nuotr.

O ir nepamirštama Adelės reakcija leidžiantis amerikietiškais kalneliais sutirpdė tėčio širdį. „Ji labai drąsi mergaitė. Atrodo, kad net nejaučia baimės, tik tą adrenaliną, malonumo efektą. Ji tiek džiaugėsi, jai taip patinka aukštis, taip patinka tas jausmas, kai būni aukštai. Buvo smagu stebėti ją“, – pokalbį užbaigia D.Montvydas.

Fotogalerija:

Donato Montvydo šeimos atostogos (12 nuotr.)
+6