„Spurr“ vokalistas Kipras – apie repeticijas mokykloje, pergalę ir išaugusį merginų dėmesį

„X Faktoriaus“ nugalėtojams atiteko pagrindinis prizas – 15 tūkstančių eurų / Vido Černiausko nuotrauka
„X Faktoriaus“ nugalėtojams atiteko pagrindinis prizas – 15 tūkstančių eurų / Vido Černiausko nuotrauka
Grytė Liandzbergienė
Šaltinis: Žmonės
2023-01-05 21:20
AA

Grupės „Spurr“ vaikinai Kipras SKREBUTĖNAS (17), Jurandas LAŠKOVAS (18), Jevgenijus POLUJANOVAS (18) ir Ignas LUNYS (18) praėjusias Kalėdas įsimins visam gyvenimui – šventinį vakarą jie sutiko ne su savo šeimomis Ignalinoje, bet koncertuodami tiesioginėje televizijos projekto „X Faktorius“ transliacijoje. „O tada gavome ir pačią įsimintiniausią dovaną – tapome projekto nugalėtojais“, – pergalės džiaugsmu iki šiol gyvena vokalistas Kipras.

„Kai paskelbė nugalėtojus, kojos ne tik virpėjo – man atrodė, kad kraujas iš jų išvis dingo! Kai siela pagaliau grįžo į kūną, užplūdo laimė, džiaugsmas, ašaros kaupėsi akyse... Rodos, ką tik pradėjome repetuoti nuo visiško nulio, o jau kiek pasiekėme!“ – įspūdžius pasakoja Kipras Skrebutėnas.

Kiprai, muzika seniai yra tavo gyvenime?

Nuo pat mažens. Mano tėvai – verslininkai, bet ir muzika šeimai nesvetima: tėtis groja gitara, sesuo Simona – operos solistė. Ji pirmoji nuėjo muzikos keliu, paskatino ir mane: lankiau muzikos mokyklą, išbandžiau įvairius instrumentus nuo smuiko iki pianino. Man jie neprilipo, bet patiko vokalo pamokos.

Paauglystėje muziką buvau apleidęs, bet tada į mokyklą atėjo naujas mokytojas su naujais instrumentais, būgnais, boso gitara – ir mudu su draugu Jurandu nuėjome jų išbandyti. „Būtų faina sukurti grupę“, – nusprendėme. Prie mūsų prisijungė klasiokai Ženia, Ignas ir gimė „Spurr“, kuri egzistuoja jau trečius metus. Grupė ilgai buvo bevardė, kol sykį man į galvą šovė žodis „spur“. Internete patikrinome, kad jis reiškia skatinimą judėti į priekį: su muzika būtent tai ir darome. Taip ir liko tas pavadinimas, tik dėl grožio pridėjome dar vieną raidę „r“.

Merginos rašo, rodo dėmesį?

Į „TikTok“ jos kelia montažus iš mūsų pasirodymų. Atrodo, merginoms ypač patinka mūsų gitaristo Jurando šypsena (juokiasi). Beje, kiti trys grupės vaikinai yra laisvi – tik aš