Štai į kurią mokyklą sugužėjo daugiausia žinomų žmonių atžalų

 Vaida Grikšaitė-Česnauskienė ir Deividas Česnauskis / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Vaida Grikšaitė-Česnauskienė ir Deividas Česnauskis / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-09-01 13:01
AA

Futbolininkas Deividas Česnauskis ir jo tituluota gražuolė žmona Vaida, modelių agentūros įkūrėja Renata Mikailionytė, dainininkai Stano ir Juozas Liesis – tiek žinomų veidų buvo galima išvysti Rugsėjo 1-ąją mokykloje.

Įdomu tai, kad – vienoje: Vilniaus Vytės Nemunėlio mokykloje.

Grožio konkurso „Mis Lietuva 2002“ nugalėtoja Vaida Grikšaitė-Česnauskienė ir futbolininkas Deividas Česnauskis į trečią klasę Vytės Nemunėlio mokykloje išleido devynerių metų vyresnėlį Deividą, į parengiamąją klasę darželyje nužygiavo šešiametis Rojus. Šįmet viskas kitaip, nes šeimyną birželio mėnesį papildė sesutė Ema.

„Tačiau jokio streso nejaučiame, vasarą praleidom prie jūros, namo grįžome kelios dienos iki Rugsėjo 1-osios. Reikalingų priemonių mokyklai planuojame užsukti savaitgalį, juk dabar ne deficito laikai – visada visko galima gauti, net ir važiuojant į būrelį, gali užsukti parduotuvėn reikalingo daikto“, – ramiai dėliojo Vaida.

Tik pripažįsta, kad šie mokslo metai bus aktyvūs, kol susidėlios vaikų dienos režimas, dėmesio reikalaus ir mažylė. Tačiau tai visai netemdo šventės. Tradiciškai Vaida pasirūpina, kad sūnus mokyklon žingsniuotų nešinas kardeliais. Brolius lydės ir mažoji Ema. Po iškilmių šeima važiuos šventinių pietų, o vakarą leis futbolo stadione – juk žais Lietuvos rinktinė su Škotija.

Rugsėjo 1-osios šventė Vytės Nemunėlio pradinėje mokykloje (35 nuotr.)
+29