Staigmena Liverpulyje – „The Roop“ metė užuominą dėl dalyvavimo „Eurovizijoje“: „Nesame pamiršti“

Liverpulyje – grupė „The Roop“ / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Liverpulyje – grupė „The Roop“ / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Ugnė Martusevičiūtė ir Lukas Balandis iš Liverpulio
2023-05-08 11:53
AA

Grupė „The Roop“ apsilankė Liverpulyje, kur vyksta „Eurovizijos“ konkursas. Gerai nusiteikę muzikantai žada surengti savo pasirodymą ir susitikti su gerbėjais iš viso pasaulio. Išskirtiniame interviu su portalu Žmonės.lt jie papasakojo, ką veiks Didžiosios Britanijos mieste, ko linki Monikai Linkytei ir metė užuominą apie savo dalyvavimą „Eurovizijoje“.

Pirmadienį grupė „The Roop“ atidarys eurovizinę savaitę ir koncertuos Liverpulio klube. Būnant kartu su grupės nariais Vaidotu ir Robertu Žmonės.lt pastebėjo, kad bene kas antras praeivis juos atpažįsta ir prašo nusifotografuoti, draugiškai su jais šnekučiuojasi. Tiesa, kol kas jie buvo tik dviese, nes Mantas turėjo atskristi vėlai naktį.

„Labai džiaugiamės, kad jau antrus metus mus visur kviečia, nesame pamiršti ir prisimena ne tik mūsų senas dainas, bet ir komentuoja naujas. Susitinkame gerbėjų, kurie mums linki sėkmės ir laukia naujos kūrybos, tas yra labai svarbu ir duoda labai daug“, – portalui Žmonės.lt sakė V.Valiukevičius.

Liverpulyje apsilankė grupė „The Roop“ / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Portalo Žmonės.lt paklausti apie Monikos Linkytės pasirodymą, jie gyrė atlikėją ir tikino, kad labiausiai patinka „Čiūto tūto“. Tačiau nenorėjo spėti, kurią vietą ji užimtų, jei patektų į finalą.

„Labai lengva antrą kartą „Eurovizijoje“ sakyti vardą Monika, linkėti Monikoms sėkmės. Konkursas yra didelis džiaugsmas, laikome sukryžiavę pirštus, kad viskas būtų gerai Lietuvai.

Labiausiai kabina tas garsinis lietuviškas dalykėlis čiūto tūto. Be to, man patinka, kad ji irgi turi savo spalvą – gintarinę“, – sakė Vaidotas.

„Nebandykime dėl ramybės spėti, kurią vietą Monika užimtų. Manau, visiems yra smagu tą vakarą žiūrėti pasirodymą, sirgti visa širdimi, linkėti visko, ko geriausio, o atlikėjui nereikia tų visų spėlionių“, – pridūrė Robertas.

„Papildyčiau Robertą – ką mes supratome? Vieta, jeigu ne pirma, tada jau nėra svarbi. Bet, jeigu neužėmei pirmos, nereiškia, kad yra blogai. Visa stiprybė – ką darysi po „Eurovizijos“. Užėmėme 8 vietą, bet nuolat kur nors važinėjame koncertuoti iki šiol, linksniuojami kaip vieni įsimintiniausių. Tai yra svarbu ir parodo, kad nebūtina laimėti. Tarp 8, 13, 15 vietos skirtumo nėra. Yra pirma ir kitos. O po to – tavo įdarbis“, – sakė Vaidotas.

Liverpulyje „The Roop“ žada ne tik koncertuoti, bet ir apžiūrėti miestą, kadangi tiek Robertas, tiek Vaidotas čia pirmą kartą. Tiesa, jie pasidžiaugė, kokia svajonė jau virto realybe.

„Esame čia dėl koncerto – mus kviečia, moka, o mes – skrendame ir dainuojame. Tai yra tai, apie ką svajojome – kad mūsų darbas, muzika, iššauktų keliones. Taip ir vyksta. Liverpulyje dar niekad nebuvau, todėl man įdomi kiekviena gatvelė“, – portalui Žmonės.lt sakė grupės „The Roop“ lyderis.

Liverpulyje apsilankė grupė „The Roop“ / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Kadangi miestas garsus dėl grupės „The Beatles“, ir muzikantai pastebėjo, kad šios žvaigždės yra „ant kiekvieno kampo, kažkokiame pavidale“.

„Labai gražus miestas, nesitikėjau, kad toks bus. Puiki nuotaika. Labai smagu“, – portalui Žmonės.lt pridūrė Robertas.

Pajuokavus, ar grupė dar kada „Pabandys iš naujo“, Vaidotas atsakė kitu posakiu – „nespjauk į balą“ ir davė užuominą, kad galbūt dar kada nors sulauksime jų „Eurovizijos“ atrankoje.

Išskirtinis portalo Žmonės.lt pokalbis su grupe „The Roop“ iš Liverpulio:

Liverpulyje apsilankė grupė „The Roop“ (18 nuotr.)
+12