Stanislavas Stavickis-Stano džiaugiasi naujais jausmais: prakalbo apie mylimąją

Stanislavas Stavickis-Stano / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Stanislavas Stavickis-Stano / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-06-01 15:51
AA

Kiek daugiau nei prieš metus su žmona išsiskyręs atlikėjas, muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis-Stano džiaugiasi užmezgęs naujus santykius.

Apie naujus santykius Stano prakalbo LNK LNK laidoje „KK2 penktadienis“. Jis teigė, kad jis jau nebe vienišas, o apie santykius, be jokios abejonės, prakalbo šmaikščiai.

„Tai – ne Zvonkus“, – nusijuokė jis.

Stanislavas pridūrė, kad, nors ir yra viešas žmogus, apie savo santykius viešumoje nesidalins.

„Tai nuostabus žmogus – tuo ir pabaikime. Dėl kalbų apie antrąją pusę būsiu labai griežtas, – kalbėjo dainininkas. – Penkiolika metų pasidžiaugiau šitais reikalais ir dabar norisi ramiau viešai džiaugtis.“

Kalbos apie naujus S.Stavickio santykius sklandė jau kurį laiką. Tačiau atlikėjas nenorėjo jų komentuoti.

Žmonės.lt primena, kad apie skyrybas su žmona Stano pranešė dar 2023-iųjų rugpjūtį savo feisbuko paskyroje.

„Aš ir Indrė skiriamės.

Kaip jūs ten sakote tokiais atvejais:

„Šiandien labai liūdna diena mūsų gyvenime“.
„Mudu nusprendėme pasukti skirtingais keliais“.
„Esu dėkingas už kiekvieną kartu praleistą akimirką“.
„Gražiausią, ką sukūrėme kartu – mūsų trys nuostabūs vaikai“.

Bet bus kitokie žodžiai: šiandien nuostabiausia diena mūsų gyvenime! Nebereikia atsakinėti į kvailus klausimus: „Kodėl pusę metų jau negyvenat kartu?“. Ir dar galiu kabinti dvigubai jaunesnes merginas. „Delfinų“ laikais tai buvo neįmanoma.

Mudu negalėjome pasukti skirtingais keliais, nes visą laiką važiavome bekele. Automobilio vairuotojas ir keleivis buvo užrištomis akimis ir ne visai blaivūs, o atsimerkus paaiškėjo, kad ir automobilis ne automobilis, o žoliapjovė.

Esu dėkingas už kiekvieną kartu praleistą akimirką ir noriu padėką išreikšti gyvo klasiko žodžiais: „Ačiū tau už tavo meilę, ačiū tau, kad tu esi, aš žinau dabar troškimai išsipildys man visi“.

Gražiausia, ką sukūrėme kartu – trys nuostabūs mūsų vaikai. Vienu mūsų santuokos momentu mane taip gerai atmaitinai, kad žiūrėdamas į savo pilvą galvojau, kad vaikų bus keturi. Bet vėžys greitai pakoregavo svorį.

O kalbant rimtai – kartu nebegyvename jau senokai. Nebuvo jokių išdavysčių, meilės trikampių ar panašiai. Vienas kitą gerbiame ir vertiname, vaikus mylime ir prižiūrime po lygiai. Dokumentai paruošti oficialioms skyryboms ir be jokių pykčių.

P.S. Su Indre esam susituokę jau antrą kartą. Antrą kartą vedžiau tą pačią. Antrą kartą su ta pačia skiriuosi. Todėl draugai klausia ar bus trečias. Atsakau – nebus. Trečią kartą vesiu Deivydą Zvonkų“, – rašė Stano.