Stano – apie D.Zvonkaus ir Katažinos pažintį: „Buvau labai nustebęs, kad jis eina į pasimatymą“

Deivydas Zvonkus, Katažina Zvonkuvienė, Stanisavas Stavickis-Stano / Asmeninio albumo ir R.Adžgausko nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Kompozitoriai, prodiuseriai ir atlikėjai arba tiesiog geriausi draugai – Deivydas Zvonkus ir Stanislavas Stavickis-Stano – pažįstami jau daugiau nei 20 metų, o laikui bėgant, atrodo, jų draugystė tik stiprėja. Tačiau neverta stebėtis – net ir su dabartine Deivydo žmona Katažina Zvonkuviene pastarąjį suvedė ne kas kitas, o… Stano.

Apie visa tai du žinomi vyrai plačiau pasakoja jau šio trečiadienio populiarioje TV3 laidoje „Gero vakaro šou“.

Geros emocijos ir kaip visuomet subtilūs D.Zvonkaus ir S.Stavickio-Stano pokštai nudžiugina jau pirmosiomis laidos sekundėmis.

Štai sulaukęs klausimo, ar galėtų nubėgti 10 kilometrų, Deivydas sako, kad tokį iššūkį įveikti jam pavyktų – tiesa, pirmasis bandymas būtų be galo sunkus. Tačiau nors laidos vedėjai tokiu D.Zvonkaus atsakymu patiki, bičiulį Stano įtikinti yra kur kas sunkiau. „Tu nubėgtum tik tuo atveju, jei Natalija Bunkė bėgtų iš pasakos“, – juokaudamas sako S.Stavickis-Stano.

Deivydas Zvonkus ir Stanisavas Stavickis-Stano / TV3 nuotr.

Neretai muzikos pasaulyje žinomi veidai konkuruoja, tačiau Stano ir Deivydas išimtis yra ir čia. Pasirodo, kad jų draugystė užsimezgė užkulisiuose ir be jokių pykčių trunka jau daugiau nei 20 metų.

Žinomi vyrai nemažai kartu dirbo ir dalyvaudami TV3 projekte „Chorų karai“. Abu jie vadovavo skirtingiems chorams, o dabartinė Deivydo žmona Katažina tuomet dainavo būtent bičiulio Stano chore.

„Ji buvo jau ne kartą apsilankiusi mano studijoje, turėjome pakankamai gerus ir artimus santykius. Dėl tų santykių paėmiau ją į savo chorą, o vieno filmavimo metu, galbūt tiesiog supratusi, kad kitame chore atsiveria kažkokios didesnės galimybės, ji peržiūrėjo savo prioritetus ir Zvonkus ją „nukabino“… Jie pradėjo susirašinėti, o kai kartą atvažiavau pas jį į studiją, buvau labai nustebęs, kai sužinojau, kad jis eina su Katažina į pasimatymą“, – prisiminimais dalinsis Stano.

Deivydas Zvonkus ir Stanislovas Stavickis-Stano

Šis laikotarpis, apie kurį pasakoja Stano, puikiai įsiminė ir Deivydui: „Buvo įdomus laikas – mano skyrybos buvo tiek aprašytos, kad bet kuri moteris, kuri iš manęs ko nors norėjo, galėjo drąsiai man rašyti, nes galvojo, kad tuo metu buvau laisvas.“

Laidos vedėjas J.Jankevičius savo ruožtu domėsi, ar tiesa, kad išsiskyrę žinomi vyrai sulaukia daugybės moterų žinučių? „Yra dalis tiesos. Bet daugiausiai jos rašo tuo momentu, kai pačiam dar nelabai kažko norisi. Toks paradoksas… O kai jau atsigauni, dėmesys būna šiek tiek apslopęs“, – pasakoja besijuokdamas Deivydas.

Tiesa, laidoje kalbama ne vien apie D.Zvonkaus meilę Katažinai ir skyrybas su buvusia žmona Natalija Bunke. Klius ir jo draugui Stano… „Jis, jei ką, irgi buvo išsiskyręs. Tik po to su ta pačia apsiženyjo. Tai – dar kitas lygis“, – juokiasi pridėdamas Deivydas.

Laida „Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 19.30 val. per TV3.

Skaitykite daugiau