Stano – apie gimstančias vis naujas vaikinų grupes: „Palyginkit jų ir „Delfinų“ peržiūras“

Kadras iš laidos „KK2 penktadienis“ / LNK stopkadras
Kadras iš laidos „KK2 penktadienis“ / LNK stopkadras
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-05-19 15:31
AA

Lietuvos šou versle sparčiai plinta dar niekada neaptiktas virusas! Viena po kitos gimsta ir sparčiai populiarėja vaikinų grupės: „Lietuvaičiai“, „Bernužėliai“, „Karaliai“, „Bičiuliai, „Rokas ir Laurynas“. Kas priklonavo tiek naujų žvaigždžių? Ar jos viena nuo kitos kuo nors skiriasi?

Šou pasaulio ryklys Aras Vėbėris, muzikos industrijoje skaičiuojantis jau 30 metų, laidoje „KK2 penktadienis“ sako, kad konkurencija tarp atlikėjų egzistavo visais laikais, esminis skirtumas yra sąlygos ir galimybės, kurias turi šių dienų scenos artistai: „Tais laikais nei interneto nebuvo, o aš jau tyliu, su kokiais mes instrumentais grojom. Šiais laikais net groti nereikia mokėti – kompiuteris už tave gali sugroti.“

Kadras iš laidos „KK2 penktadienis“ / LNK stopkadras

Tuo metu viena populiariausių grupių „Naktinės personos“ labiausiai išsiskyrė savo stiliaus savitumu. Jų muziką buvo labai sunku priskirti prie tam tikro žanro, todėl muzikologas Darius Užkuraitis tuo metu ją įvardino kaip inteligentišką popromantikos grupę, rašoma LNK televizijos pranešime spaudai.

Kadras iš laidos „KK2 penktadienis“ / LNK stopkadras

Kompozitorius ir dainininkas Stanislavas Stavickis-Stano, kalbėdamas apie jaunuosius šių dienų muzikos grupių atlikėjus, sako, kad pradžia visuomet būna ta pati: daug užsidegimo bei nepasitikėjimo savimi ir savo kūryba.

„Savo svorio pajautimas ateina tik vėliau, kai atsakai sau į klausimus, ką iš tiesų sugebi ir kaip jautiesi“, – laidoje „KK2 penktadienis“ teigė Stano.

Svarbiausia atlikėjui ar dainų autoriui yra rezultatas: „Jūs paimkit grupės „Delfinai“ ar grupės „Naktinės personos“ peržiūras „YouTube“ ir grupės „Lietuvaičiai“ peržiūras ir palyginkit. Tai atsakymas į visus klausimus, kas šiuo metu yra populiarumo viršūnėje.“

Kadras iš laidos „KK2 penktadienis“ / LNK stopkadras

Naujosios vaikinų muzikos grupės susikūrė prieš tai išbandę įvairiausius kitus kelius. Grupės „Lietuvaičiai“ narys Kazimieras vis dar dainuoja Kauno valstybiniame muzikiniame teatre bei gieda šermenyse. Kitos vaikinų grupės, didingu pavadinimu „Karaliai", narys Lukas Steponaitis prieš pradėdamas muzikinę veiklą grupėje tarnavo kariuomenėje, o grupės „Bičiuliai“ nariui Deividui Dubinovui teko išsigydyti priklausomybę alkoholiui, kad galėtų gyvenime užsiimti tai, ką geriausiai sugeba daryti – būti scenoje ir dainuoti.

Kadras iš laidos „KK2 penktadienis“ / LNK stopkadras

„KK2“ penktadienis – penktadienį 19.30 val. per LNK.