Stano ir D.Zvonkus pristato naują dainą: „Radome būdą, kaip sutaikyti tautą“

Stano ir Deivydas Zvonkus / R.Adžgausko nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Kompozitoriai, dainų kūrėjai Stano ir Deivydas Zvonkus apibūdindami šiandieninį visuomenės susiskaldymą teigia, kad yra tik du keliai – perkąsti vienas kitam gerkles arba susitaikyti. Vyrai sako, kad Lietuva stovi ties absoliutaus nesusikalbėjimo bedugne.

„Asmeniškai aš ribą pasiekiau, kai vieną rytą pamačiau savo kolegės Mios įrašą socialinėse erdvėse, kur ji teigė, kad išsižada savo pasiskiepijusių giminaičių... Neįtikėtina, kad tokie gyvenimo kontekste nereikšmingi dalykai, kaip skiepai, galėjo mus šitaip supriešinti. Nenoriu nieko teisti ar auklėti. Dabar svarbiausia – nepamesti žmogiško veido. Pandemija, anksčiau ar vėliau baigsis, ir reikės toliau gyventi visiems kartu“, – sako Stano.

Jam antrina ir D.Zvonkus, prisimindamas filmuko personažo katino Leopoldo, frazę „Vaikai, gyvenkime draugiškai“.

Žinomi vyrai sako radę būdą, kaip sutaikyti tautą. Jie sukūrė dainą, kurioje skamba visi viešojoje erdvėje naudojami prakeiksmai ir epitetai skirti tiek vakseriams, tiek antivakseriams.

Stano ir Deivydas tikisi, kad žmonės, pasiklausę dainos, pamatys save iš šalies, išgirs, kaip piktai ir kvailai skamba vienas kito kaltinimai, ir... susitaikys.

Daina „Susitaikykime“:

Skaitykite daugiau