Stiliaus ikona Olivia Palermo ištekėjo už vokiečių modelio Johanneso Hueblo

Olivia Palermo ir Johannesas Hueblas / Johannes Huebl nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Praėjusį savaitgalį stiliaus ikona Olivia Palermo (28 m.) ištekėjo už vokiečių modelio Johanneso Hueblo, tai ji patvirtino savo oficialioje svetainėje.

Praėjusią savaitę pasirodžius pranešimams, kad jiedu susituokė Manhatane per slaptą ceremoniją birželio 21-ąją, Olivios Palermo atstovė spaudai suskubo neigti šias kalbas ir tikino, kad jos klientė dar nėra ištekėjusi.

Vis tik po kelių dienų pati Olivia Palermo paskelbė, kad jau yra proga švęsti ir priimti sveikinimus – ji ir Johannesas Hueblas susituokė nedidelėje ceremonijoje Bedforde praėjusį sekmadienį, birželio 29-ąją.

„Mes tikrai labai norėjome, kad ta graži diena mums būtų privati ir ypatinga, norėjome ja mėgautis su savo šeima ir dviem draugais“, – savo svetainėje rašė Olivia Palermo.

Per savo vestuvių dieną Olivia Palermo pasirinko mėgstamiausios dizainerės Carolinos Herreros trijų dalių ansamblį ir tamsiai mėlynus „Manolo Blahnik“ aukštakulnius. Makiažą rinkosi neryškų, o plaukus susirišo į vadinamąją arklio uodegą – tai mėgstamiausia jos šukuosena. Jaunikis vilkėjo baltą „Marc Anthony Hamburg“ kostiumą.

Stiliaus dievaitė ir buvusi realybės šou „The City“ žvaigždė su vokiečių modeliu pora yra šešerius su puse metų, jiedu susižadėjo per Naujuosius metus.

Skaitykite daugiau