Stiliaus ikona Victoria Beckham: „Aš tiesiog nebegaliu avėti aukštakulnių“

Victoria Beckham  / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Victoria Beckham / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-02-25 10:26
AA

Buvo metas, kai Victorios Beckham (41 m.) net negalėjai įsivaizduoti be aukštakulnių – su jais dizainerė kaukšėdavo ir oro uostuose, ir eidama apsipirkti, ir vaikų žaidimų aikštelėse.

Tačiau galiausiai vis tiek atėjo metas dailiems elegantiškiems aukštakulniams nugulti į batų spintą ir laukti jiems tinkamos progos, o dizainerės kojas kasdieną dabar puošia patogūs sportiniai bateliai ar kita lygiapadė avalynė.

Dizainerės gerbėjus ypač nustebino jos pasirodymas Niujorko mados savaitėje, kai po savo naujos kolekcijos pristatymo ant podiumo nusilenkti publikai ji išėjo ne pasipuošusi, o avėdama sportinius batelius, apdribusį megztinį ir klasikines kelnes.

Naujame interviu Victoria Beckham prisipažino, kad nuolat dirbdama ir augindama keturis vaikus tiesiog fiziškai nebepajėgia nuolat lakstyti su aukštakulniais.

Victoria Beckham / „Scanpix“ nuotr.

Kalbėdamasi su „The Telegraph“ Victoria Beckham pripažino, kad galiausiai praktiškumas paėmė viršų: „Aš tiesiog nebegaliu avėti aukštakulnių. Bent jau ne tada, kai dirbu. Aš daug keliauju, mano drabužiai privalo būti paprasti ir patogūs.“

Pernai Victoria Beckham buvo priversta pasidaryti didžiųjų kojų pirštų, kuriuos deformavo nuolatinis aukštakulnių nešiojimas, operaciją.

Niujorko mados savaitė: „Victoria Beckham“ 2016 m. rudens-žiemos kolekcija (38 nuotr.)
+32
Victoria Beckham / „Scanpix“ nuotr.