Stilingas žvilgsnis su „Ray-Ban“: kokius akinių rėmelius renkasi nuomonės formuotojai?

Ilona Radavičiūtė / Gretos Skaraitienės, „ŽMONĖS“ foto nuotr.
Ilona Radavičiūtė / Gretos Skaraitienės, „ŽMONĖS“ foto nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2020-10-21 08:29
AA

Stileivos turbūt vienbalsiai pritars, kad tobulai užbaigti įvaizdį padeda tinkamai parinkti aksesuarai. Išraiškingi akiniai ne tik suteikia savitumo garderobui, bet ir paryškina veido bruožus. Žvaigždžių visame pasaulyje pamėgtas prekės ženklas „Ray-Ban“ tautiečiams pristato naujausias akinių rėmelių tendencijas ir išskirtines naujienas besirenkantiems lęšius be dioptrijų.

Galbūt jus tai privers nusišypsoti, bet Holivudo veiksmo filmų žvaigždės Arnoldas Schwarzeneggeris ir Sylvesteris Stallone kadaise puošėsi akinių rėmeliais vien tam, kad atrodytų intelektualesni. Visgi toks jų pasirinkimas neturėtų stebinti, nes vieniems akinių rėmeliai – būtinybė norint pagerinti regą, o štai kitiems – stiliaus detalė, todėl jie renkasi įprastus plastiko lęšius be dioptrijų.

Tačiau yra ir keli „bet“: plastikas stokoja skaidrumo, suteikia atspindžius, todėl neretai po ilgo jų dėvėjimo ima skaudėti galvą. „Ray-Ban“ naujiena – rėmeliai su akis saugančiais mėlynos šviesos filtro ir „Evolve“ lęšiais. Abiejų modelių lęšiai saugo nuo kompiuterių, planšečių, mobiliųjų telefonų ekranų skleidžiamos šviesos ir fluorescencinių lempų skleidžiamos ultravioletinės šviesos. Skirtumas tik tas, kad „Evolve“ stiklai patalpose būna šviesūs, o lauke tamsėja, priklausomai nuo UV spindulių intensyvumo.

Į akinuočių klubą neseniai įstojusi Ilona Radavičiūtė (9 nuotr.)
+3

Į akinuočių klubą neseniai įstojusi nuomonės formuotoja, „Poledance“ studijos įkūrėja Ilona Radavičiūtė visuomet aplinkinius žavėjo įdomiu stiliaus pasirinkimu, bet kasdien ji atrodo skirtingai ne todėl, kad turėtų begalę drabužių, o dėl vis kitokios veiklos: „Kartais diena užpildyta susitikimais, o kartais – sportiniais užsiėmimais, tačiau kad ir kokia ji būtų, pirmenybę teikiu patogumui. Galbūt todėl mane retai išvysite su aukštakulniais ar trumpu sijonėliu. Mėgstu kiek grubesnį – berniukišką stilių: masyvius batus ir oversized švarkus. Norėdama jaustis moteriškesnė pasirenku tinkamą rankinę ar papuošalus. Būtent aksesuarai aprangai ir suteikia galutinio spindesio bei charakterio. O dabar atėjo metas išsirinkti ir tinkamus akinių rėmelius.“

Ilona Radavičiūtė / Gretos Skaraitienės, „ŽMONĖS“ foto nuotr.

Nors visuomet matydavo kaip erelis, nuomonės formuotoja svarsto, kad regėjimas pablogėjo dėl per didelio spoksojimo į ekranus. Vairuojant automobilį gydytoja jai rekomendavo nuolat nosį pabalnoti akiniais. Tačiau dėl to Ilona visai nenuliūdo, nes akinių rėmeliai jos kasdieniam įvaizdžiui suteiks dar daugiau prieskonių.

„Nuo vaikystės pavydėjau akinius nešiojantiems draugams – taip gražu! Ir dabar tebemanau, kad kokybiški ir stilingi akiniai – tokia pat svarbi garderobo dalis, kaip ir gera rankinė ar laikrodis ant riešo. Tik akiniai puošia labiausiai mūsų matomą kūno vietą – veidą. Negana to, akis saugo ne vien nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių, bet ir nuo dulkių ar virusų plitimo“, – sako I. Radavičiūtė.

Ilona Radavičiūtė / Gretos Skaraitienės, „ŽMONĖS“ foto nuotr.

Ilona prisipažįsta, kad anksčiau delsė investuoti į ilgaamžius akinius nuo saulės, tačiau kartą susigundžiusi negali jais atsidžiaugti: „Iš pradžių kiek dvejojau: o jeigu pamesiu? Sulaužysiu? Tikrai yra buvę tokių nutikimų (šypsosi). Visgi praėjusią vasarą nusprendžiau įsigyti iš karto dvejus „Ray-Ban“ akinius nuo saulės. Optikos salonas „Fielmann“ kaip tik vykdė ir, beje, iki šiol vykdo akciją, kurios metu antrai porai suteikiama didelė nuolaida. Tai kaip nepirkti? (Nusijuokia.) O jau kiek komplimentų sulaukiau! Pasižiūrėjusi į veidrodį negalėjau savimi atsigrožėti – kiek daug įvaizdžiui suteikia gerai pasirinkti akiniai. Tikiuosi, nauja pora akinių nuo saulės galėsiu save palepinti kas pusmetį.“

Ilona Radavičiūtė / Gretos Skaraitienės, „ŽMONĖS“ foto nuotr.