Stilingiausios kepurės šaltajam sezonui

Kepurės / Vida Press nuotr.
Kepurės / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-29 21:08
AA

Šis mėnuo šaltokas, tad net tos damos, kurios saugo šukuoseną, kapituliuoja ir užsimeta kapišoną arba susiranda kepurę. Jei domitės, kokios dabar madingos, pažvelkime, ką šiam šaltajam sezonui siūlo podiumas ir kaip tai pritaiko gatvės madistės.

Beretė

„Christian Dior“ mados namai kaip stiliaus akcentą siūlo beretę (šiltajam sezonui, beje, – irgi). Ausų ji gal ir nešildo, tačiau galvą dengia. O juk sakoma, kad svarbiausia, jog būtų nešalta galvai ir kojoms. Taigi jeigu dievagojatės, kad jokios kepurės nesidėsite, beretė – puiki išeitis.

„Christian Dior“ ruduo / žiema'17 / Vida Press nuotr.

Įprasta kepurė

„Versace“, „Trussardi“, „Zadig and Voltaire“ ir kt. – pasirinkimas ant podiumo didelis. Galite rinktis tradicinę tamsią aptemptą kepurę arba – labai išraiškingą, megztą storais siūlais ir dar su bumbulu viršugalvyje.

„Trussardi“ ruduo / žiema'17 / Vida Press nuotr.

Galvos juosta

Tokį galvos aksesuarą pasiūlė „Chanel“ mados namai. Juosta apsaugos ausis, kad jos nebūtų perpūstos ir nenušaltų, kartu apsaugos ir šukuoseną. Tikriausiai turite tokią dar nuo dešimtojo dešimtmečio – susiraskite! Tačiau juosta netinka itin žvarbiam metui, nes pati galva nebus apsaugota nuo šalčio.

„Chanel“ ruduo / žiema 2017 / Vida Press nuotr.
Stilingiausios kepurės žiemai (26 nuotr.)
+20