Stilingiausiu vyru išrinktas Tadas Rimgaila apdovanojimų ceremonijai rinkosi ypač simbolišką jam drabužį

Licina ir Tadas Rimgailos / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

2018-ųjų Vyrų mados savaitė baigėsi. Penktadienį Vilniuje iškilmingai išdalyti apdovanojimai vyrams, nominuotiems skirtingose stiliaus kategorijose. Internetu Lietuva galėjo balsuoti ir rinkti „Metų stilingiausią“. Juo tapo renginių ir TV laidų vedėjas Tadas Rimgaila.

Sužinojęs, kad buvo išrinktas pačiu stilingiausiu, Tadas Rimgaila maloniai nustebo:

„Nesu pametęs galvos dėl stiliaus, tačiau domiuosi naujomis mados tendencijomis. Malonu, kad mane išrinko nugalėtoju šioje kategorijoje. Beje, jei atvirai – tik neseniai pradėjau kreipti dėmesį į drabužių derinius. Anksčiau dar galvodavau, kodėl nusipirkus pavienį drabužį, jis kažkaip negerai atrodo prie jau turimų kelnių“, – šypteli Tadas.

T. Rimgailos spintoje šiuo metu daugiausiai galima rasti marškinėlių. Garsus vyras sako pamėgęs įvairiausius paveiksliukus bei patogumą, tad jų turi begalę. Dėl pasirinktos profesijos Tado spintoje netrūksta ir kostiumų – šių jis turi daugiau nei septynis.

Tadas Rimgaila / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Tadas Rimgaila / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kalbant apie Tado aistrą motociklams ir baikerių madas, šis gūžteli pečiais: „Taip, iš tiesų, motociklininkų mados kiekvienais metais keičiasi, viskas tobulėja. Pats kuo puikiausiai suprantu, kad drabužiai turi būti pirmiausia saugūs. Domiuosi naujovėmis, žinau, kad su bet kokia striuke, puošta kutosais, stilingai neatrodysi.“

Šukuosena – taip pat svarbi įvaizdžio dalis, bet Tadas nėra iš tų vyrų, kurie savo plaukus patikėtų tik vienam profesionalui. Jis sako, kažkada lankęsis pas vieną stilistę, tačiau dabar kaskart išbando ir naujas vietas.

Tadas Rimgaila / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Tadas Rimgaila / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Esu toks žmogus, kurio išvaizda priklauso nuo nuotaikos. Vieną dieną galiu vilkėti klasikinį kostiumą, kitą – suplėšytus džinsus. Spintoje turiu įvairiausio kirpimo drabužių, o man labiausiai patinkančios spalvos – mėlyna ir raudona. Jei noriu išsiskirti, visuomet renkuosi ryškią spalvą,“ – atvirauja renginių vedėjas

„Vyrų mados savaitės“ uždarymo renginyje mados, meno ir kultūros ekspertai apdovanojo „Klasikinio stiliaus“, „Geriausio sceninio įvaizdžio“, „Modernios klasikos“, „Pažabojusio tendencijas“, „Stilingiausio bohemiečio“ bei „L'Officiel Mados“ nominacijų nugalėtojus bei paskelbė internetinio balsavimo metu išrinktą stilingiausią Lietuvos vyrą. Juo šiais metais tapo renginių ir TV laidų vedėjas Tadas Rimgaila.

Vyrų mados savaitės organizatoriai stilingiausiam metų vyrui įteikė sulankstomą dviratį „Brompton“.

Tadas Rimgaila išrinktas stilingiausiu vyru (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau