Stilingos ir garsios mados vakarėlio viešnios domėjosi sezono naujovėmis

Viktorija Sutkutė, Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova, Jurgita Tvarijonaite, Viktorija Siegel / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Viktorija Sutkutė, Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova, Jurgita Tvarijonaite, Viktorija Siegel / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-10-13 20:32
AA

Ketvirtadienio vakarą stiliui neabejingos garsenybės rinkosi į prašmatnų mados vakarą. Viename iš Vilniaus prekybos centrų vyko naujos „Guess“ rudens ir žiemos kolekcijos pristatymas.

Tarp vakaro svečių buvo galima sutikti ne vieną žinomą moterį. Čia apsilankė atlikėjos Natalija Bunkė, Kristina Ivanova, „Pinup Girls“ narės Viktorija Sutkutė ir Simona Nainė, odelis Simona Starkutė, Danieliaus Bunkaus mylimoji Viktorija Siegel ir daugelis kitų.

Žmonės.lt pasiteiravo vakaro viešnių, kaip jos atnaujina savo spintą prasidėjus šaltajam sezonui. Kokie pirkiniai atsirado jų drabužinėje?

Renginyje buvo galima sutikti seseris Nataliją Bunkę bei Kristiną Ivanovą. Į mados vakarėlį jos atvyko pasipuošusios stilingomis kailinėmis liemenėmis.

„Labai mėgstu kailiukus. Praėjusiais metais žiemą nešiojau ir dabar kai jau lauke atvėsta – norisi. Todėl ir šįvakar su sese atėjom kailinės“, – Žmonės.lt pasakojo Natalija.

Pasak jos, abi jos neapsieina be kerzų, kareiviško stiliaus batai – vieni jų mėgstamiausių. „Jie labai patogūs. Tačiau turi būti ir kokybiški, mums svarbu, kad būtų natūrali oda, kad gerai nešiotųsi. Tuomet tai tampa kasdienė avalynė“, – sakė Kristina.

Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Seserys sako niekada nekreipiančios didelio dėmesio į etiketę, joms nesvarbu – ar daiktas vardinis, ar brangus, svarbiausia – kad būtų dailus, patiktų.

„Daiktas gali kainuoti ir labai mažai. Bet jei man patinka – perku. Jei man graži brangi rankinė – perku, tačiau be jokio skaudulio galiu įsigyti ir pigią rankinę ir ją sėkmingai nešioti. Man tinka ir „Primark“ (nebrangius drabužius ir aksesuarus parduodanti kompanija, – Red.) man tinka“, – juokėsi Natalija.

Abi jos užsiminė itin vertinančios lietuvių drabužių ir aksesuarų kūrėjus, dažnai įvairius papuošalus stengiasi pirkti iš jų.

Abi jos užsiminė itin vertinančios lietuvių drabužių ir aksesuarų kūrėjus, dažnai įvairius papuošalus stengiasi pirkti iš jų. „Man labai patinka lietuvių kūrėjų darbai“, – tikino Natalija. „Jie skleidžia kažkokią gerą energiją“, – paantrino jai Kristina.

Viktorija Sutkutė sako niekuomet per daug neišlaidaujanti pirkiniams, tačiau kiekvieną sezoną ji pasitinka įsigydama keletą naujų batų porų. „Norisi atsinaujinti, todėl niekuomet neperku tokių batų, kurie būtų amžini. Antraip būtų gaila juos mesti lauk“, – Žmonės.lt sakė ji.

Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Madų ji sako per daug nesekanti, tačiau visuomet stengiasi atrodyti stilingai. „Įsigijau kelias batų poras, ir aukštakulnius, ir ilgaaulius, man vienos poros neužtenka“, – juokėsi Viktorija.

Atlikėja sako per daug nesivaikanti prabangių prekių ženklų. „Man kartais gaila mokėti didžiulius pinigus už drabužį ar aksesuarą, kurį užsidėsiu tik kartą. Todėl geriau tuos pinigus išleisiu protingiau ir nusipirksiu daugiau daiktų, bet pigesnių“, – pasakojo ji.

Mados renginyje buvo galima sutikti ir Danieliaus Bunkaus mylimąją Viktoriją Siegel. Ji sako jaučianti didelę silpnybę drabužiams, todėl spintą atnaujina nuolat. „Jei man patinka daiktas, tai ir perku. Niekada per daug neplanuoju ir nesistengiu specialiai ieškoti“, – kalbėjo Viktorija.

Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Ji sako jaučianti didžiulę silpnybę batams – jų turi kelias dešimtis. „Batams negaliu atsispirti, taip pat – rankinėms, tai, manau, kiekvienos moters silpnybė“, – pasakojo Viktorija.

Dažniausiai mergina apsiperka viešėdama užsienyje, tačiau visuomet drabužius ar aksesuarus turi pasimatuoti, todėl pirkti aklai ar internetu – ne jai.

Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Čia buvo galima sutikti ir retai kada su dukra, metų ir trijų mėnesių amžiaus Barbora į renginius atvykstančią Inetą Žvagulienę. Jos šįkart mielai pozavo drauge.

„Norėčiau išvykti į užsienį su tikslu apsipirkti. Kitose šalyse pasirinkimas didesnis, ten ir kainos geros, ir kokybė. Tuomet jau tikrai ką nors pirksiu sau. Noriu kailinių žiemai“, – pasakojo ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ineta Žvagulienė renginyje pirmą kartą pozavo su dukra Barbora

Ineta savo spintos neįsivaizduoja be kasdienių laisvalaikio drabužių, džinsai, klasikiniai marškiniai – juos itin mėgsta. Tačiau spintoje turi ir ne vieną suknelę, jas renkasi ypatingesnėms progoms.

Šou pasaulio žvaigždės domėjosi „Guess" sezono naujovėmis (79 nuotr.)
+73

Stiliaus deriniais renginyje rūpinosi stilistų duetas „ŠaŠa“. Tai – mados pasaulyje visiems puikiai žinomi Joringis Šatas ir Viktorija Šaulytė, prie drabužių jie priderino tinkančius aksesuarus: stilingą avalynę, madingą rankinę ar žėrinčius papuošalus.

„Ruduo – spalvingiausias metų laikas, kai plonus ir lengvus drabužius keičiame storais megztiniais, odinėmis kelnėmis ir ilgais batais. Kaip ir lauke, taip ir garderobe reikėtų išlaisvinti visas žemiškas spalvas ir tapti ryškia asmenybe, tarsi pats margaspalvis ruduo“, – patarė „ŠaŠa“ stilistai.

Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Šio sezono topas – elegantiškos, ilgų siluetų suknelės. Mados žinovai ragina nepamiršti ir drąsiai dėvėti karpytus ar pjaustytus džinsinius šortus, švarkelius, priekyje susegamus trumpus sijonus, džinsus, kurių spalvos varijuoja nuo žiemiškos baltos iki tamsiai mėlynos.

Stilių vertinančioms asmenybėms rekomenduojama įsigyti dirbtiniu kailiu ir leopardo raštu puoštą paltą, taip pat – griežtų formų odinės striukės. Ruošiantis į darbą reiktų nepamiršti megztuko ir pieštuko formos sijono.

Nereiktų pamiršti ir aksesuarų. Šaltąjį sezoną bus madingi tamsiai mėlyni, klasikinės rudos ir auksinės spalvų laikrodžiai odinėmis, silikoninėmis ar metalinėmis apyrankėmis. Rudens įvaizdį puikiai papildys „katės akių“ formos akiniai.