Stilingų akinių gerbėjai gavo gardų kąsnelį

 „Fielmann“ akinių salonas pristatė savo naujienas / Vyginto Skaraičio nuotr.
„Fielmann“ akinių salonas pristatė savo naujienas / Vyginto Skaraičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-12-15 19:44
AA

Gruodžio 15 dieną Vilniaus prekybos centre „Akropolis“ esančioje „Fielmann“ parduotuvėje žinomiems žmonės pristatyta stilingųjų akinių „Ray Ban“ stendas. Renginio metu kviestinė publika ne tik galėjo apžiūrėti šio sezono madingiausius akinius, bet ir suteikti jiems originalumo išsigraviruodami ant dėklų savo inicialus ar vardus.

Nuo šiol parduotuvėje, įsikūrusioje miestiečiams patogioje sostinės vietoje, bus galima rasti didžiausią populiarių „Ray Ban“ akinių pasirinkimą. Viskas vienoje vietoje, tad nebereikia sukti galvos dėl trokštamo modelio.

Šį vakarą „Fielmann“ renginyje apsilankė ir žinomi šalies žmonės. Atvyko mados tinklaraštininkė Simona Burbaitė, stilistė Agnė Kulitaitė, radijo laidų redaktorius Ignas Lelys, muzikos prodiuseris Martynas Tyla drauge su Neringa Zeleniūte, atlikėjas Vaidas Baumila, fotografas Lukas Gricius ir kiti pramogų pasaulio atstovai.

„Fielmann“ akinių salonas pristatė savo naujienas / Vyginto Skaraičio nuotr.

Simona Burbaitė sakė, kad jos namuose akinių nuo saulės yra tikrai daug.

„Visiškai nesvarbu, kuris metų sezonas, nuoširdžiai manau, jog akiniai nuo saulės tinka bet kada. Būtent todėl šiandien atvykau čia išsirinkti dar vienų“, - šypsojosi stilinga mergina.

Tinklaraštininkės nuomone, nereikia žiūrėti į tai, kokie modeliai madingi tam tikrą sezoną, svarbiausia yra jaustis su akiniais gerai ir kad jie tiktų prie veido.

Šį vakarą vyrai daugiausia dėmesio kreipė į aviatoriaus formos akinius, o moterys rinkosi veidrodinius, spalvotus akinių variantus.

„Fielmann“ akinių salonas pristatė savo naujienas (45 nuotr.)
+39