Stilistė Agnė Gilytė kviečia susikrauti atostogų lagaminą

Stilistė Agnė Gilytė / Agatos Gri nuotr.
Stilistė Agnė Gilytė / Agatos Gri nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-24 17:41
AA

„Turiu įsigyti viską nauja, nes išvykstu atostogų, mano spintoje – nei vieno daikto, tinkančio atostogoms, įsimesiu palaidinę, kurios jau dvejus metus nedėvėjau” – šios ir kitos keistos mintys sukasi galvoje prieš atostogas. Dabar įkvėpkite ir iškvėpkite. Atostogos – tai malonumas, ne stresas dėl lagaminų pakavimo ir naujų skrybėlaičių pirkimo” – su šypsena dėlioja stilistė Agnė Gilytė.

Stilistė, bestselerio „Spintologija“ autorė pirmąją vasaros dieną kviečia į seminarą Vilniuje, kur labai paprastai ir lengvai pritaikomai papasakos, kaip formuoti atostogų garderobą, ko vis dėlto reikia naujo, o ką galima pritaikyti iš turimų drabužių. O galbūt suprasite, kad iš viso nieko nereikia pirkti, tereikia kitaip pažvelgti į spintos turinį ir sukurti naujų derinių.

Stilistė Agnė Gilytė / Agatos Gri nuotr.

Poilsis ir tolimų, egzotiškų šalių malonumai – dabar tik tai turėtų būti jūsų mintyse. Tačiau, pripažinkime, likus vos kelioms dienoms iki atostogų, nerimas dėl lagamino turinio vis dėlto pradeda kutenti galvą. Kyla daug neatsakytų klausimų – ar pakaks tik dviejų porų batų, ar reikia daugiau palaidinių, ar kosmetikos pasiėmiau ne per mažai, o gal visgi visko per daug? Štai tuomet ir užsisuka nesibaigiantis ratas: paskutinės minutės bėgiojimai po parduotuves, ieškant tobulo maudymosi kostiumėlio, bandymai sugrūsti kuo daugiau suknelių ir sijonų į vieną lagaminą ir širdį daužantys sprendimai – kurie daiktai keliaus kartu, o kurie liks kabėti spintoje.

Stilistė Agnė Gilytė / Agatos Gri nuotr.

Gera keliauti lengvai ir nesukti galvos dėl lagamino turinio, neapsikrauti nereikalingais daiktais ir nekvaršinti galvos dėl reikalingų ir nereikalingų daiktų. Tad jei nori negalvoti apie visą šį įsivaizduojamą chaosą ir ramiai keliauti atostogauti, apsilankyk naujajame seminare „Stilingos atostogos su Agne Gilyte“ Vilniuje , kuris vyks pirmąją vasaros dieną – iš anksto susikrauk lagaminą. Po jo teliks pasirūpinti šypsena veide ir lėktuvo bilietas rankose.

Daugiau informacijos www.gilyte.lt