Stilistė Agnė Gilytė šį pavasarį pasitikti siūlo su vienu ypač universaliu drabužiu

Agnė Gilytė pristato pavasarišką, labai patogų drabužį/Gretos Skaraitienė nuor.
Šaltinis: Žmonės
AA

Penktadienį Agnė Gilytė pristatė naują „Spintos kapsulės“ drabužį.

„Visa „Spintos kapsulės“ idėja sukasi aplink dėvimų rūbų universalumą, jų lengvą pritaikymą įvairiose spintose ir skirtinguose deriniuose. Praktiški ir kokybiški drabužiai garderobe būtini, nes jie padeda išspręsti dilemą, kai atrodo, jog neturi, ką apsirengti. Universalus golfas yra puikus atspirties taškas norimam įvaizdžiui susikurti: su jais galime varijuoti nuo solidžios klasikos iki visiško gatvės moderno. Kiekviena moteris jame ras dalelę savęs, o ryte nereikės sukti galvos nuo ko gi pradėti formuoti dienos derinį“, – idėjos gimimo užkulisiais dalinasi stilistė Agnė Gilytė.

Agnė Gilytė pristato pavasarišką, labai patogų drabužį/Gretos Skaraitienės nuor.

Produktas kurtas ir pagamintas Lietuvoje, bendradarbiaujant trims kūrybingoms, ambicingoms ir energingoms moterims: stilistės Agnės Gilytės ir prekinio ženklo „Dear Freedom” dueto.

Golfo rankovės yra itin ilgos, tad aplink riešus gula maloniomis klostelėmis, be to, turi stilingą kilpą nykščiui, todėl atrodo nuostabiai dėvimas po švarku ar paltu. Universalumą mėgstančių moterų širdis užkariausiantis drabužis yra kiek ilgesnis, tad užtikrina komfortabilumą judant, o kaklas – maksimaliai siauras ir ilgas, kad priglustų ir vizualiai jo netrumpintų.

„Vienas minimalus akcentas ir jūsų pavasario garderobas bus išgelbėtas be didesnių vargų ir papildomų išlaidų“, – šypsosi A. Gilytė.

Agnė Gilytė pristatė naują „Spintos kapsulės“ drabužį (18 nuotr.)
+12
Skaitykite daugiau