Stilistė Agnė Gilytė siūlo išvengti galvos skausmo: dalijasi garderobo formavimo taisyklėmis naujam sezonui

Agnė Gilytė / Gretos Gedminaitės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Naujo sezono pradžia, neturėtų tapti galvos skausmu iš naujo formuojant savo garderobą nuo nulio“, – įsitikinusi stilistė Agnė Gilytė, „Capsule by Agne Gilyte“ kūrybos vadovė. Pasitelkus vos kelias paprastas garderobo formavimo taisykles kiekviena moteris gali išvengti kasmetinio galvos skausmo ruošiantis sezonų permainoms.

„Tendencijos – laikinos, tačiau universalūs, lengvai derinami rūbai gali pergyventi ir didžiausius mados šuolius“, – neabejoja stilistė. „Pernykštis rudens sezonas pradingo lyg nepastebėtas – dalinai nugyventas persikėlus į online erdvę, jis daugeliui taip ir nedovanojo didesnių stilistinių atradimų. Šiemet kuriant naujus rudens kapsulės drabužius man, kaip ir daugeliui drabužių kūrėjų, norėjosi sugrąžinti moterims laisvę puoštis ir eksperimentuoti“.

„Kurdama naujus drabužius įkvėpimo sėmiausi galvodama apie moteris, rudenėjančiomis gatvėmis skubančias namo, pas draugus, vaikus, ar mylimuosius. Suprantu, jog šiandien nebežinome, ar rudens pasimatymai bus gyvi, ar virtualūs, tačiau noriu suteikti moterims galimybę puoštis, visų pirma, dėl savęs“, – dalinasi stilistė.

Anot A.Gilytės, jei per pandemiją pripratome rengtis itin laisvai, patogiai, šių metų ruduo į gatves atgal parves švarkus, liemenes, marškinius, kostiumines liemenes, ilgas sukneles ir sijonus, derinamus su ilgaauliais batais.

Agnė Gilytė / Gretos Gedminaitės nuotr.

„Šiais metais rūbų funkcionalumas eina koja kojon su įvaizdžio formavimu. Jau kelerius metus nebeliko griežto rūbų sezoniškumo, o tai leidžia susikurti dar daugiau skirtingų derinių naudojant tuos pačius bazinius spintos kapsulės rūbus“. 

Spintos kapsulė yra kiekvieno garderbo pagrindas, leidžiantis nesunkiai susidėlioti derinius tiek laisvalaikiui, tiek kelionei į darbą. Formuojant spintos bazę reikėtų vadovautis keliais esminiais principais.

Visų pirma, reikia atkreipti dėmesį į aukštą medžiagų kokybę bei rūbo spalvinį ir stilistinį suderinamumą su bendra, jau turimų rūbų baze. Taip galėsite drabužius tarpusavyje keisti be papildomo galvos skausmo, galvojant jog vienas nedera su kitu.    

 

Agnė Gilytė / Gretos Gedminaitės nuotr.

Pavydžiui, šių metų hitu tapusi kostiuminė liemenė puikiai tiks nešioti visais sezonais: „Vasara ji stilingai atrodys dėvint ant palaidinės su petnešėlėmis ar tiesiog ant liemenėlės, ar lengvos suknelės, o žiemą – kaip akcentas ant marškinių, golfo ar po švarku“, – patarimais dalinasi A.Gilytė.

Mąstydamos deriniais moterys gali daug lengviau žongliruoti naujais ir jau turimais rūbais, be vargo juos derinant tarpusavyje tiek šiltuoju, tiek šaltuoju sezonais: „Turėdamos gerą pagrindinių drabužių bazę moterys be didelio vargo gali susikurti dešimtis naujų derinių, o pasitelkus vaizduotę, greičiausiai, ir šimtus“, – šypsosi stilistė.

Agnė Gilytė siūlo drabužių derinius rudeniui (129 nuotr.)
+123
Skaitykite daugiau