Stilistė Agnė Jagelavičiūtė: „Laisva Lietuva man – galimybė laisvai reikšti mintis“

Agnė Jagelavičiūtė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Agnė Jagelavičiūtė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-03-06 18:55
AA

1990-ųjų metų kovo 11-ą dieną Aukščiausioji Taryba-Atkuriamasis Seimas atkūrė nepriklausomą Lietuvą. Šiemet sukanka 25 metai, kai Lietuva nepriklausoma, o jos piliečiai – laisvi. Žmonės.lt klausia žinomų žmonių, už ką jie myli Lietuvą, ir kokias galimybes jiems suteikė laisvė.

Stilistei Agnei Jagelavičiūtei laisva Lietuva asocijuojasi su galimybe nevaržomai reikšti mintis ir daryti tai, ko ji trokšta, galimybe realizuoti save. Ir visai nesvarbu, ar kalba sukasi apie karjerą, ar apie šeimą, apie asmeninius siekius ir svajones.

„Laisva Lietuva man reiškia galimybę laisvai reikšti mintis. Reiškia galimybę auginti vaikus kaip aš noriu, reiškia galimybę dirbti kaip aš noriu, mylėti tai, ką noriu, galimybę tikėti tuo, kuo tikiu. Aš myliu Lietuvą, nes meilė jai – mano kraujyje“, – Žmonės.lt sakė A.Jagelavičiūtė.

O kodėl ir kaip laisvę mylite jūs? Pasidalinkite laisvės nuotaika ar nuotrauka savo paskyrose socialiniuose tinkluose „Instagram“, „Twitter“, „Facebook“ ir „YouTube“ panaudodami raktažodį #myliulaisvę ir ieškokite savęs specialioje šventinėje platformoje 15min.lt/myliulaisvę!