Stilistė Agnė Stumbrė buria norinčias išgarsėti merginas

Agnė Stumbrė / Gytės Gavėnaitės nuotr.
Agnė Stumbrė / Gytės Gavėnaitės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-06-05 15:02
AA

Skandalingoji stilistė, trijų vaikų mama  Agnė Stumbrė, prieš savaitę nutraukusi metus trukusius santykius su dainininku Ernestu Urbonu, prisipažino: nuo likimo pabėgti nepavyko ir rankose ji laiko ketvirtą savo kūdikį.

Stilistė juokauja – ketvirtu kūdikiu ji vadina savo dainą „Man su tavim saugu“, kurią parašė dainininkas Sasha Song.

„Daina parašyta tuomet, kai mus su Ernestu vis dar siejo jausmai. Tačiau atstumas sudėliojo viską kitaip, esu dėkinga likimui, kad pažinau šį žmogų, bet mano gyvenimas jam buvo pernelyg sudėtingas“, – kalbėjo naujoji dainininkė.

Daina – tik mažas žingsnis jos užmojų sąraše.

Netrukus duris atvers jos remontuojamas grožio salonas Londone. Atidarymo metu bus galima sužinoti ne tik apie paslaugas, bet ir išvysti Agnės Stumbrės sukurtos merginų grupės pasirodymą.

Merginų grupei dainas kuria atlikėjai Sasha Song ir Donata Virbilaitė, kurios įkurtoje studijoje “Dloud” Londone ir vyks vokalų įrašai.

Neseniai Agnė šventė savo gimimo dieną, išvyko su draugėmis į Maljorką.

“Atostogų planai? Ieškosiu penktojo vyro!” – juokėsi moteris.

Agnė Stumbrė dar ieško balsingos ir žavios merginos savo kuriamai grupei.

„Jei esi muzikali, talentinga ir nori, kad apie tave išgirstų visas pasaulis… arba bent jau Lietuva ir rytų Londonas – susisiek! Paraiskas su graziausiu selfiu prašau siųsti agne.stumbre@gmail.com“, – kvietė prie savo sumanymo prisijungti Agnė Stumbrė.