Stingas geriausiomis savo dainomis užbūrė Kauno „Žalgirio“ areną
Pasaulinio garso muzikos žvaigždė – Stingas – šeštadienį surengė gastrolių „My Song“ koncertą. „Žalgirio“ arenoje skambėjo geriausios Stingo dainos, lydimos nuotaikingo ir dinamiško šou. Pagrindinis dėmesys skirtas labiausiai mylimoms dainoms, kurias per savo karjerą kartu su grupe „The Police“ ir kaip solo atlikėjas parašė 17 kartų „Grammy“ apdovanojimus laimėjęs Stingas.
Gerbėjai išgirdo visus klasika tapusius hitus: „Englishman In New York“, „Fields Of Gold“, „Shape Of My Heart“, „Every Breath You Take“, „Roxanne“, „Message In A Bottle“ ir daugelį kitų, kuriuos Stingas atliko kartu su roko grupe.
Kompozitorius, dainų autorius ir dainininkas, aktorius, rašytojas ir aktyvistas Stingas gimė Newcastle‘o mieste Anglijoje. 1977 m. jis persikėlė gyventi į Londoną, kur su Stewartu Copelandu ir Andy Summersu subūrė grupę „The Police“. Viena populiariausių pop-roko muzikos grupių pasaulyje išleido penkis studijinius albumus, pelnė šešis „Grammy“, du „BRITs“ apdovanojimus ir 2003 m. buvo įtraukta į „Rock‘n‘roll šlovės muziejų“.
Pradėjęs solo karjerą, Stingas tapo vienu geriausių mūsų dienų muzikantų ir atlikėjų planetoje. Jo solinė kūryba yra įvertinta vienuolika „Grammy“, dviem „BRITs“, „Auksinio gaublio“, „Emmy“ apdovanojimais. Stingas taip pat buvo keturis kartus pristatytas „Oscar“ (įskaitant 2017-ųjų nominaciją už „The Empty Chair“ skambančią dokumentiniame filme „Jim: The James Foley Story“) ir kartą nominuotas „Tony“ apdovanojimams. Muzikantui prestižinį „Century“ apdovanojimą įteikė muzikos biblija vadinamas žurnalas „Billboard“, o 2004 m. „MusiCares“ ceremonijoje Stingas buvo paskelbtas „Metų persona“.
Per visą įspūdingą savo muzikinę karjerą Stingas, kaip solo atlikėjas ir grupės „The Police“ narys, pardavė daugiau nei 100 mln. įrašų.
Stingui, kuris yra „Dainų autorių šlovės muziejaus“ narys, 2014 m. buvo įteiktas aukščiausias ir labiausiai prestižinis kultūros srities apdovanojimas Jungtinėse Amerikos Valstijose – „Kenedžio centro“ apdovanojimas. 2017 m. Stingui buvo įteikta garbinga „The Polar Music Prize“ premija. Atlikėjui ypatingą Muzikos garbės daktaro laipsnį suteikė garsūs universitetai: „University of Northumbria“ (1992 m.), „Berklee College of Music“ (1994 m.), „University of Newcastle upon Tyne“ (2006 m.) ir „Brown University“ (2018 m.), kuris tai padarė jubiliejinės 250-ųjų metų atidarymo ceremonijos metu.
Stingas nusifilmavo daugiau nei 15 filmų, prodiusavo kritikų įvertintą juostą „A Guide to Recognizing Your Saints“ ir 1989 m. vaidino Brodvėjuje rodytoje operoje „The Threepenny Opera“. Naujausias jo teatro projektas yra „Tony“ apdovanojimui pristatytas miuziklas „The Last Ship“, kurį pastatyti įkvėpė prisiminimai apie laivininkyste užsiėmusią bendruomenę Walsende, Šiaurės Rytų Anglijoje, kur gimė ir užaugo pats Stingas. Šis šou, kurio muziką ir žodžius parašė Stingas, 2014-2015 m. ne tik buvo rodomas Brodvėjuje – 2018 m. miuziklas buvo pristatytas ir D. Britanijos teatruose. Kitais metais Stingas vėl vaidins laivų statyklos meistrą Jackie White, nes „The Last Ship“ nuo vasario 9 d. iki kovo 24 d. bus rodomas garsiojo „The Princess of Wales Theatre“ scenoje.
Vienas sėkmingiausių muzikantų istorijoje yra didelis žmogaus teisių gynėjas, aktyviai dalyvaujantis „Amnesty International“, „Live Aid“ ir kitų organizacijų veikloje. 1989 m. Stingas su žmona Trudie Styler įkūrė labdaros organizaciją „Rainforest Fund“. Šis fondas rūpinasi drėgnaisiais atogrąžų ir vidutinių platumų miškais bei čia gyvenančiais žmonėmis. „Rainforest Fund“ jau surengė 18 didelių koncertų, už kuriuos gautas lėšas skyrė labdarai. Artimiausią labdaros koncertą planuojama rengti šių metų gruodį prestižinėje „Carnegie Hall“ salėje Niujorke. Šiuo metu „Rainforest Fund“ vykdo veiklą trijuose kontinentuose, daugiau nei dvidešimtyje pasaulio šalių.