Su Benu Afflecku besiskirianti Jennifer Garner pražydo

Jennifer Garner / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Jennifer Garner / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
2018-04-01 12:36
AA

Jennifer Garner (45) matosi su buvusiu sutuoktiniu Benu Afflecku (45) dėl vaikų, bet neketina vėl gyventi kartu. Jai ir taip neblogai sekasi: aktorė turi naują projektą televizijoje ir jau kuris laikas rodosi su nauju vyru.

Kad viskas gerai Benui, buvo aišku jau praėjusių metų rudenį, kai jo gyvenime atsirado televizijos prodiuserė Lindsay Shookus (37). Nesipyksta jis ir su buvusia žmona: dažnai leidžia laiką su Jennifer ir trimis jųdviejų vaikais Violet (12), Seraphina (9) ir Samueliu (5). Logiška, juk ir į atžalų globą jiedu pretenduoja abu (skyrybų procesas, pradėtas 2017 metų balandį, dar nebaigtas). Ir apskritai visada buvo geri tėvai.

Žurnalistai dažnai paspekuliuoja liūdna Beno išraiška – girdi, jis svajoja susigrąžinti šeimą, bet, be širdies reikalų, turi ir kitų rūpesčių. Sakykim, jaunesniojo brolio Casey reikalai – aktorius ir režisierius, kurį dvi damos apkaltino seksualiniu priekabiavimu, turėjo teikti „Oskarą“, bet dėl minėtų kaltinimų atsisakė šios pareigos. Paties Beno padėtis šiuo delikačiu klausimu irgi ne visai saugi.

Jennifer Garner ir Benas Affleckas su vaikais leidžia lasivalaikį / Vida Press nuotr.

O štai Jennifer, beveik visus santuokos metus buvusi labiau žmona ir mama, laikosi ir atrodo puikiai. Prieš kelias savaites pranešta, jog ji gavo pagrindinį vaidmenį HBO komiškame seriale „Camping“ („Stovyklavimas“) – amerikietiškoje populiaraus britų serialo versijoje. Turint galvoje serialų bumą – pasiūlymas išties puikus. Juolab kad Jennifer ir išgarsino televizijos projektas – 2001–2006 metais rodyta šnipų drama „Slaptoji agentė“, už kurį gavo Auksinį gaublį.

Asmeninio gyvenimo srityje irgi viskas gerai. Nebe pirmą kartą aktorė nufotografuojama žavaus žilstelėjusio aukštaūgio draugijoje. Jie kartu praleido Valentino dieną (kelios dienos iki šventės pastebėta, kad Jennifer apsipirko Los Andželo prabangių apatinių butike „Dessous“) ir apskritai, jei tikėtume šaltiniais, jaučiasi taip gerai, kaip jau seniai nebuvo. Garner bičiulio vardas neminimas, tačiau tai pirmas kartas po skyrybų, kai ji su kuo nors poruojama.

Jennifer Garner / „Scanpix“ nuotr.