Su Ellie Goulding susipažinusi Indrė Stonkuvienė: „Ji mielai sutiko pabendrauti“

Indrė Stonkuvienė ir Ellie Goulding / Organizatorių nuotr.
Indrė Stonkuvienė ir Ellie Goulding / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-03-02 10:48
AA

Televizijos laidų vedėja Indrė Stonkuvienė viešėjo Londone, kur susipažino su žymiąja britų dainininke Ellie Goulding. Privačiame vakarėlyje išskirtiniams svečiams atlikėja pristatė savo vardinę pavasario-vasaros avalynės kolekciją. Renginio metu Ellie ne tik demonstravo karščiausias sezono tendencijas atitinkančius batus, bet ir atliko žymiausius savo hitus publikai iš visos Europos.

I.Stonkuvienė renginyje sulaukė ypatingo dėmesio – ji turėjo išskirtinę galimybę pabendrauti ir įsiamžinti su garsiąja britų pop žvaigžde.

„Pirmą kartą turėjau galimybę pamatyti Ellie Goulding aplinkoje, kurioje susidarė įspūdis, kad ji dainuoja asmeniškai tau. Tačiau net ir tokio lygio žvaigždė prisipažino, kad tokiame nedideliame vakarėlyje jai teko dainuoti pirmą kartą. Jos jaudulys ir nuoširdumas paliko didžiulį įspūdį – natūralumas ir paprastumas visada paperka ir sužavi labiausiai. Be to, ji mielai sutiko pabendrauti ir nusifotografuoti,“ – teigia I.Stonkuvienė.

Visų susirinkusiųjų vakarėlio svečių laukė naujos „Deichmann“ pavasario kolekcijos pristatymas – pasaulinis vaizdo klipas ir E.Goulding atrinkti stilingiausi sezono modeliai. Jų stiliuje dominavo hipiški motyvai, aukštas ir masyvus kulnas, metalo atspalviai ir didžiausias sezono hitas – perforuotos odos aukštakulnės basutės.

Madingiausios sezono avalynės pristatymą ir modelių pasirodymą kūrė pasaulyje pripažintas choreografas ir šokėjas Marvinas A. Smithas, dirbęs su žymiausiais teatrais, mados prekės ženklais ir tokiomis kompanijomis kaip „Levi‘s“, „Mercedez Benz“, „Eurovizijos“ ar „X-faktoriaus“ renginiais, muzikos įžymybėmis Anastacia, Kelly Rowland, „Blue“ ir net pačiu Michaelu Jacksonu.

Indrė Stonkuvienė ir Marvinas A. Smithas / Organizatorių nuotr.

„Šis kolekcijos pristatymas buvo kur kas daugiau negu modelių pasivaikščiojimas podiumu. Tai buvo tikras choreografinis spektaklis, kuriame modeliai šėlo, šoko, dainavo ir taip atskleidė visus drąsiausius ir ryškiausius sezono įvaizdžius“, – įspūdžiais dalinosi I.Stonkuvienė.

Madų šou vainikavo išskirtinai tik vakarėlio svečiams skirtas E.Goulding koncertas. Britų dainininkė atliko savo žymiausias ir pasaulio auditorijas užkariavusias dainas – „Burn“, „Anything could happen“, „Love me like you do“ ir kt.

Vakarėlyje Londone viešėjo socialinių tinklų įžymybės, tinklaraštininkės ir stiliaus ikonos iš visos Europos. Tai britų karališkosios šeimos narė ir kylanti mados superžvaigždė Lady Amelia Windsor, vokiečių tenisininko Boriso Bekerio žmona – olandų supermodelis Lilly Becker, žymi švedų daininkė Peg Parnevik, olandų modelis ir televizijos žvaigždė Sylvia Meis ir kt.

E.Goulding kolekcijos modelius galės pasimatuoti ir lietuvaitės – jie parduotuvėse pasirodys nuo kovo vidurio.

Indrė Stonkuvienė susipažino su Ellie Goulding (8 nuotr.)
+2