Su Leonu Somovu dainuojanti Dileta prisiminė jų pažintį: „Jam skambinti bijojau“

Dileta Meškaitė-Kisielienė / LNK nuotr.
Dileta Meškaitė-Kisielienė / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-05-05 11:29
AA

„Mes vakar su Džiugu pakalbėjome, kad prie bet ko galima būtų parašyti „Leon Somov“, ir jau bus gerai! Tiesa? Tu sutinki? Tu kaip kola, tinki su viskuo“, – pokalbį su Leonu Somovu ir Dileta Kiseliene laidoje „Šeškinės 20“ pradėjo vedėjas Giedrius Savickas

„Tai mes taip ir padarėm“, – juoko neslėpė Dileta

Atlikėjai savo bendrą muzikinį kelią pradėjo prieš dvejus metus. Laidos metu Leonas su Dileta pasidalijo ne tik keliomis asmeninėmis gyvenimo detalėmis, bet ir judviejų dueto atsiradimu.

„Viskas kažkaip labai natūraliai gavosi, nebuvo jokių kastingų ar anketų pildymo. Nusprendžiau paskambinti Leonui, nors tikrai labai bijojau ir dabar net nežinau, kodėl. Iki tol pažįstami nebuvome, tik tiek, kad aš buvau jo gerbėja“, – prisipažins Dileta

„Aš nustebau sužinojęs, kad tu, Dileta, kuri muziką ir pati rašai žodžius. Kaip seniai tu tai darai?“ – nuostabos neslėpė vedėjas Dž. Siaurusaitis.

Leonas Somovas, Dileta Meškaitė-Kisielienė / LNK nuotr.

„Labai seniai, todėl ir atsitiko taip, kad palikau grupę tam, kad pagaliau galėčiau atskleisti ir pasidalinti savo kūryba su visais. Ir, manau, kad man tikrai neblogai sekasi“, – teigė atlikėja.

Netrukus bendrą vinilo plokštelę išleidžiantys muzikantai atskleidė, kad kuriant albumą susidūrė su vienu nelengvu sprendimu. „Atrodo, tai juk toks paprastas dalykas sudėti dainų eiliškumą. Tačiau kartais iš tikrųjų taip sudėtinga nuspręsti. Todėl įvairiausiais būdais dėliojamas eiliškumas. Kartais žiūrime pagal jausmą, kaip dainos klausosi, kartais pagal tempą, o būna, kad ir pagal pavadinimus atrenkame. Tai va, mes irgi su Dileta net kelias dienas sprendėme, kaip tas dainas sudėti“, – laidoje „Šeškinės 20“ atviravo Leonas Somovas.

„Šeškinės 20“ – šį trečiadienio vakarą, 20 val., per LNK televiziją.

Dileta Meškaitė-Kisielienė (6 nuotr.)